Мами проти плям. Хто кого?


Плями від крові
, які нерідко з’являються при численних дитячих падіннях, видаляються таким чином: потрібно попередньо замочити річ у холодній воді, а потім випрати в теплій воді з миючим засобом. Гарячою водою користуватися не варто, оскільки при високій температурі кров згортається, і від плями буде дуже важко позбутися.

Плями від зеленої трави – сліди такої прогулянки в парку, легко видаляються, якщо забруднений річ інтенсивно прати у теплому мильному розчині з нашатирним спиртом. Старі плями можна обробляються розчином одеколону і нашатирного спирту. Зубна паста теж добре справляється зі штанцями маленьких дослідників клумб і газонів.

В рубриці корисних посилань сьогодні хотіла б вам порадити сайт на якому ви можете: медицинские перчатки купить по самій доступній ціні!


Плями від шоколаду
  потрібно якомога швидше промити водою. Засохлі плями доведеться видаляти за допомогою прання з борним милом.

Щоб видалити свіжі плями від томатів, потрібно випрати річ в теплій воді з нашатирним спиртом. Засохлу пляму можна обробити розчином перекису водню.

Для видалення  яєчних плям, слід промити місце з плямою холодною водою з додаванням мила і нашатирного спирту.

Сліди від сечі добре йдуть за годину в розчині оцту, 2 столові ложки на склянку води.

Якщо до 1,5 років сліди на дитячих одежинах в основному від їжі – овочевих і фруктових пюре, соків і трави, то малюки старше воліють бруднитися фарбами і фломастерами. Звичайно, фартушки для юних художників – відмінна знахідка, але непередбачені обставини ніхто не відміняв, і нам, мамам, слід зустріти у всеозброєнні цей кумедний вік.


Акварель і
гуаш змиваються водою, якщо свіжі плями. Засохлі – нагрітою до 60 градусів оцтом.

Сліди від фломастерів – ацетоном, бензином або спиртом.

Клей - залити гарячою водою на півгодини, і прати як звичайно.

Сподіваємося, що деякі з цих порад неодмінно врятують улюблені речі ваших дітей, і старі плями перестануть бути безнадійними.

Ви також знайдете безліч корисних ідей для затишку дому і сім’ї в Мурашнику корисних ідей».