Гриби дітям

Дітям не варто давати гриби до 5 років (В ідеалі до 7). Якщо ваш малюк досяг рубежу даного віку, то почастуєте його стравою з глив або шампіньйонів, які варто ретельно подрібнити. Якщо дитині не сподобаються страви з грибів, то страшного досконалого нічого в цьому немає. Адже необхідний білок він отримає з страв, приготованих з м’яса. У рибі міститься велика кількість клітковини, вітаміну А і фосфору. А вітамін групи В ваш малюк отримає з різних круп.

гриби дітям
У зв’язку з постійно погіршується екологічною обстановкою гриби також не варто давати малюкам, це ще одна вагома для цього причина. Адже гриби, зібрані вздовж доріг або поблизу промислових підприємств стануть причиною отруєння дитини. Навіть якщо ви не будете збирати гриби в зазначених місцях, ви не вбережете своє чадо від отруєння. Гриб по своїй сутності як губка, яка все в себе вбирає. Тому в них можуть міститися важкі метали і токсичні речовини.

Якщо ви пригостили дитини грибних страв, а він скаржиться на болі в животі або у нього почався пронос, то негайно викликайте швидку допомогу. До приїзду лікарів обов’язково дайте малюкові холодної підсоленої води (одна столова ложка солі на літр води). Нехай малюк п’є частіше (поки все не вип’є), потім натиснувши на корінь язика, викликайте блювоту. Потім потрібно дати пити прохолодну воду. При даному виді отруєння важливо не дати організму зневоднення. Якщо швидка затримується, то дитині необхідно дати ентеросорбент (активоване вугілля, смекту, полісорб). І ні в якому разі не відмовляйтеся від госпіталізації.

Мало хто знає, що немовля здатний отруїтися грибними токсинами, які можуть міститися в грудному молоці матері. Особливо важкі отруєння зазвичай викликають пластинчасті гриби (для дітей небезпечні сироїжки). 

Найкращий варіант взагалі не давати навіть школярам гриби, адже без них цілком можна обійтися. Найважчі дитячі та дорослі отруєння саме грибами. 

грибочки
Багато батьків задаються питанням: «чи можна вживати в їжу гриби дітям?». Адже іноді так хочеться пригостити малюка ласим грибним шматочком. Без сумніву гриби є досить корисним продуктом, так як в них знаходиться велика кількість білка, вітамінів, мікроелементів і клітковини. Але справа в тому, що вся ця цінність ховається за оболонкою, схожою за складом з хітином. Тому часом і дорослій людині важко переварити цю оболонку, адже з хітину (для тих, хто не знає) складається панцир раків і більшості комах. Що говорити про дітей?

Травна система дитини до 5 років, хоч і сформувалася з самого народження, але ще далека від досконалості. У дитячому організмі поки не дозріли слинні залози, шлунок, підшлункова залоза і печінка. Саме через це організм вашої дитини ще не в силах повноцінно перетравлювати їжу, яку вживають дорослі. Організм малюка ще не здатний виробляти ферменти, які зможуть переробити білок грибів. Саме з цієї причини так часті випадки отруєння дітей цілком їстівними грибами.