Як вибрати дитяче рушник

 1. рушник з капюшоном
  Матеріал. Перш ніж купити дитяче рушник, зверніть увагу на етикетку. Віскоза в складі, значно знижує вбираність вологи. Рослинні волокна дратують ніжну дитячу шкіру. Найкраще купувати махрові дитячі рушники з бавовняних ниток (100% бавовна).
 2. Фактура. Оптимальна довжина ворсинок у дитячого рушники становить 4-6 мм. Якщо ворс буде занадто короткий, рушник буде погано вбирати вологу. Якщо занадто довгий, рушник буде надто важким і з часом втратить охайний вигляд. Прикладіть рушник до своєї щоки. Фактура дитячого рушники повинна бути м’яка і ніжна. Такі рушники мають особливе двостороннє махровий плетіння.
 3. рушник куточок
  Забарвлення. В першу чергу перевірте, щоб малюнок не був розмитий. Якісне дитяче рушник ніколи не злиняє при зіткненні з водою. Хімічні речовини, що містяться в кристалах, можуть викликати алергічну реакцію. Не полінуйтеся перевірити сертифікат якості і відповідність всім санітарним нормам.
 4. Запах. Дитячий рушник не повинно мати різких хімічних запахів. Тільки легкий аромат чистої білизни.
 5. Розмір і форма. Тут вже на ваш смак. Зараз виробники дитячих рушників пропонують широкий вибір форм і розмірів. Рушники з капюшоном, щоб захистити голову і вушка пончо
  малюка після купання. Рушники з куточком, чудово підійдуть грудним діткам. Пляжні рушники мають яскраве соковиту забарвлення, що дозволяє зберігати охайний вигляд. Є рушники для пляжу «Пончо». Вони закривають голову і плечі дитини від сонця і зігрівають після купання. 

Вибирайте дитяче рушник грунтовно, і нехай ваш малюк буде здоровий і щасливий! 

дитяче рушник
Здавалося б, яка різниця дитяче рушник або доросле. Махровий, м’яке і добре вбирає вологу, що ще потрібно? Проте різниця є, і правильно підібране дитяче рушник може допомогти уникнути багатьох проблем з ніжною дитячою шкірою. Не будемо акцентувати увагу на тому, що у кожної дитини повинні бути індивідуальні засоби гігієни, в тому числі і рушник. Це зрозуміло будь-якій дорослій, який піклується про здоров’я малюка. Краще виділимо кілька факторів, що відрізняють хороше дитяче рушник від інших.