Гномик з капронового носка

5. Симетрично з двох сторін, відмітьте шпильками третю частину заготовки і туго перемотайте нитками. Вийміть шпильки. Умовно будемо називати це місце – пояском.

6 гном з капрону
6. Зверніть увагу, для того щоб на готовій іграшці не було видно швів, голка практично завжди буде запускатися в місце перетягнуте ниткою. Виділяємо ніжки і ягодички гномика. Для цього запускаємо голку з ниткою в середину паска і витягуємо її в середині нижнього шва. Повторюємо маніпуляцію, затягуємо нитку і закріплюємо її вузликом. Дивіться фото.

7 гном з капрону

9 гном з капрону

10 гном з капрону

11 гном з капрону

7. Перевертаємо заготівлю і пришиваємо носик.

12 гном з капрону
8. Пришиваємо вічка (намистинки) і виділяємо вії і брови чорними нитками. Пропускаємо голку в основу чубчика, на маківці ляльки.

13 гном з капрону
9.
Тепер потрібно зробити нашій ляльці рот. З задньої частини паска запускаємо голку і витягуємо її під носиком. Робимо стібок вниз, затягуємо.

14 гном з капрону
10. Щоб зробити вушка, потрібно зробити стібок і зав’язати хвостики нитки.

15 гном з капрону
11. Залишилося тільки пошити вбрання для нашої капронової ляльки «Гномик-малютка». Можна виділити щічки і рот гномика, підрум’янивши їх маминою косметикою.

16 гном з капрону

17 гном з капрону

18 гном з капрону
Ось такий гномик з капронового носка у нас вийшов!

З капронового носочка і синтепону можна робити чарівні м’які іграшки. Це зовсім не складно і дуже цікаво. Представляємо вашій увазі майстер-клас з виготовлення «Гномика-малятка». Обов’язково залучайте до процесу створення іграшки своєї дитини. Нехай розвиває уяву.

Всі картинки клікабельні. Натисніть на зображення і воно збільшиться. 

Вам знадобляться: капронову носочок (краще світлих тонів, 20-30 den ), синтепон, ножиці, нитки, бісер або паєтки, будь-яка тканина для наряду.

1 гном з капрону

1. Візьміть невеликий клапоть синтепону і зберіть з неї клубочок, розміром з виноградину. Вкладіть його в куточок капронового носка і туго перемотайте підстава ниткою ( вузол можна не зав’язувати). Таким же чином вкладіть синтепоновий кулька в другий куток носка, перев’яжіть ниткою.

2 гном з капрону
2.Відріжте отримані кульки – це майбутні ручки гнома.

3 гном з капрону

3. Тепер потрібно обрізати частину носочка як показано на рисунку. Не намагайтеся робити рівний зріз, незабаром цей край буде чубчиком гномика. Скачайте кульку розміром з горошину, вкладіть його в відрізаний шматочок капрону, перемотайте ниткою і відріжте.

4 гном з капрону
4. Відміряйте третю частину капронового прямокутника ( з боку зрізу) і перемотайте ниткою. Складіть з синтепону валик, складіть ярмо в більшу частину капронової заготовки. Акуратно зашейте нижню частину.

5 гном з капрону