Квітуче дерево з ватяних дисків

5 малюнок дерево з дисків

6 малюнок дерево з дисків

4. Квіти можна сушити природним способом, але це довго. Свої заготовки ми сушили в духовці, при температурі близько 100 гр. З приблизно 20-30 хвилин. 

7 малюнок дерево з дисків

5. Для стволика можна взяти олівець, шматочок гілочки або поперечину від непотрібної вішалки, на стовбурі за допомогою клею закріплюємо товсті вовняні нитки зеленого кольору, накрутивши їх по спіралі.

 8 малюнок дерево з дисків

6. З обривка газети скачуємо кульку, закріплюємо його нитками – це основа для приклеювання квітів і листя. Наточенную бік олівця змащуємо клеєм і встромляємо в газетний кульку.

9 малюнок дерево з дисків

7. Після того як всі складові підготовлені, починаємо клеїти квіти і листя. Дуже зручно використовувати клейовий пістолет, так як він схоплюється практично моментально. Але можна використовувати ПВА чи суперклей.

10 рисунок дерево з дисків

8. Тим же клеєм закріплюємо стовбур в горщику (в нашому випадку глиняний кухоль) і обкладаємо його галькою. Гальки у нас було зовсім мало, залишилися порожнечі, які ми заповнили кавовими зернами (естетично і ароматно!). 

11 рисунок дерево з дисків

9. Крона з квіточок виходить дуже ніжна, закріпити її можна лаком з балончика, під рукою у мене виявився тільки лак для волосся, їм і скористалася. 

12 рисунок дерево з дисків

13 рисунок дерево з дисків

Композиція «Рожеве дерево» готова! Дитина в захваті!

Таке оригінальне квітуче дерево дитина може легко зробити з вашою допомогою. А потім подарувати його комусь на день народження, 8 березня або залишити в якості прикраси власного будинку. Погодьтеся – і цей дивовижний, елегантний і не дорогий подарунок нікого не залишить байдужим.  

Для створення квітучого дерева нам потрібні: ватні диски, нитки, шматок газети, олівець, вовняні нитки зеленого кольору, стара глиняний кухоль, клейовий пістолет, фарби зеленого і червоного кольорів і річкова галька. 

1 малюнок дерево з дисків

1. Спочатку необхідно сформувати бутончики, для цього складаємо ватні диски у вигляді воронок, які посередині необхідно перетягнути ниткою. 

2 малюнок дерево з дисків

3 малюнок дерево з дисків

2. Далі заготовки необхідно вивернути, для цього більш широка частина воронки відгинається на більше вузьку частину, виходить бутончик троянди. Ми вивертали бутончики вже після того як пофарбували їх і висушили. Потім з дисків вирізали листочки. З одного диска у нас вийшло по чотири листочки. 

4 малюнок дерево з дисків

3. Пофарбувати заготовки пензликом практично неможливо (хоча маля надовго захопився розфарбовуванням одного листочка), тому ми робили це таким чином – в ємності розвели водою невелику кількість фарби, червоної та зеленої, для квітів і листочків відповідно. Опускали в розчин заготовки, потім віджимали. Я використовувала, акварель, але думаю, підійде будь-яка водорозчинна фарба.