Як зробити кухню безпечною для дитини

Як же бути до великої побутової технікою? Вбудована пральна машина – відмінний варіант для безпечної кухні. Її також можна заховати за дверцятами шафи і закрити прищіпками для меблів. Коли всі прилади і техніка заховані за надійними механізмами, можна зайнятися плитою і мікрохвильовою піччю. Як один з варіантів забезпечення безпеки, можна зробити підставку для мікрохвильовки трохи вище, між стільницями і верхніми полицями, дитина, навіть ставши на стілець, не зможе дістати до кнопок. Або ж зробити вбудовану піч, на яку також повісити захист. 

прищіпки на дверцята
Що ж стосується плити, то звичайна плита, вітчизняна, 80-90-х років, буде на виду у малюка завжди. На неї можна придбати чохол, що закриває конфорки, коли ви не на кухні. Або ж контролювати подачу газу, якщо дитина його відкриє через ручки – можна просто перекрити газ на трубі, повернувши краник. Краще убезпечити себе і малюка і тим, і іншим способом. Нова сучасна плита дозволить встановити спеціальний режим захисту про дітей. Так само можна купити варіант дешевше, з меншою кількістю функцій – електрична плита, запалити яку без сірників (які ви приберете з кухні надовго), або спеціальної електричної запальнички, включити не вийде. 

На всі розетки варто одягнути ковпачки, що закривають їх щільно і надійно.

 

На всі гострі кути в кухні слід надіти такий самий захист, спеціально розроблену, щоб малюк не поранився і не вдарився. Стільці купувати не високі, що не розкладні, стійкі і легкі, щоб у разі падіння вони не нашкодили дитині. Якщо є можливість і кухня не зовсім облаштована, придбайте м’який куточок. 

безпечна плита
Підготувати кухню до відвідування її дитиною не так-то вже й важко, просто необхідно нічого не забути і не випустити з уваги. Якщо кухня вже готова, тобто якщо ви хочете попрацювати з тим, що маєте, слід запастися спеціальними захисними прищіпками, які встановлюються повністю на всі двері. Тільки дорослий, доклавши трохи зусиль, зможе відкрити такі двері. Дитина не зможе дістатися ні до ножів, оскільки захист встановлюється і на висувні ящики, ні до тарілок, комбайнів і інших побутових приладів, до речі, до сміттєвого відра так само вилізти не вийде. Захист пластмасова або пластикова, з круглими кутами, без особливих зусиль її можна одягти самостійно, дитина про такі прищіпки поранитися не зможе.