7 секретів чистоти в будинку

Не перекладати все з одного місця в інше, а відразу покласти цю річ, де їй місце. Інакше виходить, що начебто ви прибирати, а через пару хвилин озираєтеся, а нічого не змінилося. 

4 секрет чистоти в будинку:

Розподіляйте свою працю. Зрештою, ми з вами ні в кам’яному столітті живемо. Зараз повно засобів і техніки, що полегшують прибирання. Наприклад: посудомийні машини, які дозволяють значно заощадити ваш час і сили при наведенні порядку на кухні. Або 101robot.com роботи пилососи, які без вашої допомоги прекрасно очистять підлогу навіть від шерсті тварин. 

5 секрет чистоти в будинку: 

Чи не складайте речі, по мішках сподіваючись, що потім розгребе его !!! 

6 секрет чистоти: 

Викидати річ, а не шкодувати, якщо вже більше 3 років їй не користуєтеся і ще не впевнені, що коли-небудь їй скористаєтеся.

7 секрет чистоти: 

Чи не витрачати більше 1.5 години на прибирання. Інакше вона вам набридне, і ви будете вдаватися до неї досить рідко !!! 

 

Ну і звичайно, не забувайте залучати дітей до прибирання. У кожної дитини, залежно від його віку, повинна бути своя обов’язок по дому. Природно, що часто дитина буде лінуватися виконувати доручену йому справу. Якщо серйозних підстав на звільнення малюка від обов’язку немає, ніяких поблажок бути не повинно. Інакше дитина швиденько зрозуміє, як вами маніпулювати. Тільки так ви зможете виростити відповідального, охайного людини.

 

 

 

Чи було у вас відчуття, що приходите ви в гості і бачите, як у господарів все чисто і прибрано, а у вас? Якийсь свавілля … І адже вистачає у людей часу на прибирання, приготування їжі і роботу! Насправді все просто.

1 секрет чистоти в будинку: 

Потрібно забиратися !!! Саме забиратися, а не робити вигляд, що ти це робиш, як це часто буває: підійшов, протер комп’ютер, хочеш включити музику, раптом зависаєш в соц. мережах, а тут і фільм хочеться подивитися … і так далі …

2 секрет чистоти в будинку: 

Прибирання по колу. Забиратися за годинниковою стрілкою або проти годинниковою стрілкою, це особливої ​​ролі не грає, але, пройшовшись по колу і дійшовши до кінця, ви раптом виявите, що кімната позбулася барахла !!! 

3 секрет чистоти в будинку: