Коляска трансформер

Ці коляски досить об’ємні і не легкі, наприклад коляски-трансформери Marimex Jas на www.dochkisinochki.ru/…matkolos-imitacija/ мають вагу 13 кг. Вони можуть бути як літньої, так і зимової коляскою, завдяки трансформації сидушки. У холодну пору року таку коляску можна повністю розкласти, малюк зможе спати в ліжечку, яка при перенесенні знімається, що полегшує мамі завдання, якщо потрібно піднімати її на кілька поверхів вгору. Така люлька відмінно підійде для переміщення малюка, наприклад, з квартири на вулицю. Люльку можна ставити на кухні в безпечне місце, щоб ви смоли поїсти, не турбуючись за немовля. Сидушка в лежачому положенні добре захищає малюка, може підніматися вище або нижче. 

трансформер

Лежача люлька може трохи приподыматься. Малюк зможе бути трохи піднятим, якщо ще не вміє сидіти, таке положення – саме те, щоб бачити маму і оточуючих. Такі коляски забезпечені клейонкою, великим опускающимся капюшоном, перекидною ручкою, містких ящиків для продуктів і іграшок під коляскою. 

Трансформер може ставати і сидячою коляскою, відмінно підходить для літнього часу. Капюшон і ковпак залишається, але може бути і знятий. Маля може сидіти обличчям або спиною до мами (завдяки перекидний ручці) розглядати навколишній світ. 

Більшість моделей коляска – трансформер розкладається так: знімається люлька, яка потім стане кріслом, залишається каркас, який можна скласти, він стає в кілька разів менше, колеса складаються так само разом. Є коляски, які діляться на три частини: рама, люлька, а так само окрема сидушка для літа (сидяча коляска). Якщо у вас є вдома більше місця, придбайте коляску трансформер з трьох частин, якщо ж ні – з двох вона буде для малюка і вас теж зручною. Перевірте ремінці і клейонку, механізми і колеса, і гуляйте з малюком на здоров’я. 

багатофункціональна коляска
В невеликих міських квартирах сьогодні важко впоратися з величезною, але такий малюкові зручною коляскою. Щоб не купувати два види дитячої коляски – зимову і літню, а так само щоб звільнити дорогоцінний місце в коридорі або тамбурі, створені функціональні, зручні, великі, але мобільні – коляски трансформери.

Що таке універсальні модульні, або трансформуються коляски? Це комфортне і великий, середньої тяжкості засіб пересування вашої крохи, здатне спритно маневрувати, бути стійким на бездоріжжі. А головне – дати комфортний, тихий і спокійний відпочинок вашому малюкові, завдяки своїй захисту, капюшону, великим колесам, високим бортикам і відмінному непродуваемому матеріалу.