Плюси і мінуси дитячих колясок

Плюси: Мінімальна вага, щодо інших моделей. Можливість скласти коляску до дуже невеликого розміру. Така компактність і легкість дозволяє переміщатися з малюком в будь-якому виді транспорту. Невисока ціна. Ремені безпеки.

Мінуси: Педіатри не радять використовувати коляску – тростину до досягнення дитиною 1,5 років.

Модульні коляски («2 в 1» або «3 в 1»)


Плюси:
Багатофункціональні. Поєднують у собі кілька видів коляски. При необхідності на спеціальне шасі встановлюється люлька або прогулянковий блок або автокрісло.

Мінуси: Хоча вага такої коляски зазвичай не більше ваги коляски – трансформера, але він все одно не маленький. Наявність розрізнених блоків не дозволяє швидко змінити положення коляски.

Вибираючи коляску, варто звернути увагу на:

Ширина сидіння не повинна бути менше 30 см.

Колеса. Діаметр колеса для хорошої прохідності повинен бути не менее20 см. Краще вибирати колеса з гумовими шинами, щоб малюк не відчував на собі кожну нерівність дороги. Пластик жоще, і швидше стирається.

Наявність ресор. Хороша амортизація дозволить уникнути травм шийного відділу хребта малятка. Ресори також забезпечать кращу маневреність коляски.

Висота люльки. Коляска повинна бути достатньо високою, щоб дитина не дихав дорожнім пилом.

Габарити. Перед покупкою коляски варто виміряти дверний отвір в квартиру і ліфт. Габарити колясок дуже різняться. Як би вам не довелося ходити по сходах з коляскою, бо вона просто не входить в ліфт.

Вага. Не варто купувати громоскую, напхану все можливими функціями коляску, щоб жінка не відчула всю «тяжкість материнства».

Складання. Не повинно становити праці скласти, розкласти і змінити положення коляски. Жінка повинна мати можливість швидко і самостійно проробити всі маніпуляції з коляскою.


//

Ваш e-mail: *
Ваше ім’я: *

При виборі дитячої коляски необхідно чітко позначити важливі критерії. Зрозуміти першочергові цілі, а не кидатися купувати коляску, в якій більше функцій і аксесуарів. Кожна дитяча коляска має свої плюси і мінуси, давайте їх розглянемо.


Коляска люлька.

Плюси: Високі закриті стінки коляски добре захищають від зовнішніх подразників. Коляски люльки досить високі, що дозволяє захистити дихальну систему малюка від дорожнього пилу.

Мінуси: Погано складається, не зручна для транспортування. Зазвичай мають велику вагу.

Коляска трансформер.


Плюси:
 Поєднує в собі відразу декілька функцій. Може використовуватися як прогулянкова, а при необхідності трансформуватися в м’яку переносну люльку для сну. Має кілька рівнів регулювання положення спинки, підставки під ніжки і т.п.

Мінуси: Велику вагу, от14 кг. Купуючи таку коляску потрібно впевнитися, що жінці не доведеться тягти на собі коляску і дитини (наприклад, із за відсутності ліфта в під’їзді).

Прогулянкова коляска.


Плюси:
Крісло-сидіння при необхідності розкидається в спальне місце. Легко складається, що значно полегшує її транспортування. Має кілька положень спинки. Невелику вагу, до12 кг.

Мінуси: Спальне місце не так зручно для дитини, як люлька. При виборі цього виду колясок, зверніть особливу увагу на розмір коліс і наявність ресор. Коляска прогулянкового типу з маленькими колесами і поганий амортизацією, може зіпсувати все враження від прогулянки.

Коляска тростина.


Різновид прогулянкової коляски – коляска тростину.