Продукти, загрозливі вагітності

 

  1. Хрестоцвіті і бобові. (Капуста, соя, квасоля, редька і редис, хрін).


Ці продукти викликають підвищене газоутворення. Що також як і в першому прикладі може призвести до збільшення тонусу матки. Але якщо продукти в сирому вигляді вживати під час вагітності категорично не можна, то хрестоцвіті і бобові можна в невеликих кількостях.

 

  1. Сіль. (Солона і малосольная риба, солоні огірки та інші соління).


Давно відомо, що кількість споживання солі під час вагітності варто обмежити. Оскільки вона сприяє затримці води в організмі. Це в свою чергу призводить до набряків, порушення роботи нирок, кровопостачання плаценти і плода.

Організм жінки під час виношування малюка може не стандартно реагувати на, здавалося б, звичну і буденну їжу. А деякі види продуктів категорично не можна їсти під час вагітності.

  1. Продукти в сирому і напівсирому вигляді. (Сирі яйця, суші, бекон і т.д).


Без повної термічної обробки вагітним категорично не можна вживати в їжу рибу і м’ясо. Наявність в них токсоплазми, лістерій, сальмонели та ентерококка можуть стати вбивчими для плода. Жінка під час вагітності стає набагато вразливіші до кишкових інфекцій. Слідом за бурхливими скороченнями кишечника, матка може також почати скорочуватися. Це в свою чергу може призвести до викидня. Найбільш небезпечними вважається 36 тиждень вагітності і більше. Оскільки в цей період матка вже дуже велика і знаходиться в максимальній близькості до кишечнику (на картинці справа червоною стрілочкою показаний кишечник).