Шкідливі звички та їх вплив на наш організм

Все наше життя складається з постійно повторюваних дій, які прийнято називати – звичками. На превеликий жаль, більшість звичок не завжди добре впливають на наш організм і часто шкодять йому. З розряду корисних можна виділити: ранкова гімнастика, чистка зубів вранці, правильне харчування, миття рук перед їжею і т.д.

Шкідливі звички це ті дії які ми часто повторюємо і від яких дуже часто трапляється, що людина не може позбутися. З усіх шкідливих звичок найбільш згубні для людини наркоманія, куріння яке заважає нам правильно дихати і алкоголізм.

Якщо дати цим трьом «звірам» увійти до людини, щоб «вигнати» їх будуть потрібні довгі місяці наполегливої ​​праці.

Також рекомендую вам до ознайомлення: грыжа паховая перші симптоми і чому виникає таке захворювання все це за посиланням!

У широких колах шкідливу звичку вважають хворобою чи інакше кажучи паталогічна залежність організму. Незважаючи на це існують звички з розряду «шкідливих» що не вважаються хворобою, але які виникають через неврівноваженою нервової системи. З їх числа можна відзначити: колупати в носі, гристь нігті, гристь олівець чи ручку і т.д

Звідки ж з’являється це звикання до поганого? Насправді, воно з’являється в результаті нашої слабкої сили волі. Найчастіше зустрічається так, що спочатку випивав тільки «по святах», потім при кожній зустрічі з друзями, потім дозволяв собі самому «розслабитися» після важкого трудового дня, а потім бачиш, що людина вже без випивки не може жити. Те ж саме трапляється з курінням та наркоманією. На початку пробуєш «за дружбу», «за компанію», а потім не можеш без цього і дня прожити. У таких випадках дуже важливо для батьків подавати правильний приклад здорового способу життя. Ще з малих років необхідно пояснювати дітям про шкоду шкідливі звички і про їх згубні наслідки для незміцнілого організму підлітків.