Що необхідно знати про лікування наркоманії

lechenie_narkomanii

Що необхідно знати про лікування наркоманії

У цій статті ми зібрали все те, що необхідно знати про лікування наркоманії будь-якій людині. Базові знання допоможуть вибрати спосіб лікування, що підходить саме вам. Згідно з дослідженнями сучасно наркології, лікування повинно бути обов’язково комплексним і включати в себе три основних етапи:

1. Детоксикація.

Це купірування ломки і компенсація наслідки отруєння організму наркотиками. Подібні процедури передбачають використання різноманітних препаратів, і повинні проводитися тільки в стаціонарі під медичним наглядом. У деяких випадках, особливо на ранніх етапах залежності, детоксикація може не знадобитися.

2. Реабілітація.

Залежно від глибини порушень психофізичного здоров’я, підбирається комплекс заходів, який включає в себе інтенсивну психотерапію та оздоровчі процедури. Відновлюються втрачені здібності та навички в суворій ізоляції та анонімності, за допомогою досвідченого медперсоналу, рівних консультантів (термін, що позначає пацієнтів з тим же захворюванням, але з великим прогресом в лікуванні), психологів.

3. Соціальна адаптація.

Повернення колишнього залежного до повноцінного життя, підтримка його на всіх етапах повернення в суспільство, допомога у працевлаштуванні. Відвідування груп психотерапії, товариств для колишніх залежних і так далі.

Шукаєте хороший спеціалістів у вирішенні даної проблеми? Тоді вам варто зайти на сторінку: лечение наркомании киев де знайдете все, що вам потрібно!

Основні методики – психотерапія та кодування

На сьогоднішній день чільне місце в лікуванні наркоманії займають психотерапевтичні методики, які довели свою ефективність. У реабілітаційних центрах індивідуально підбирається кілька з них для кожного пацієнта, і цей спосіб найбільш успішний. Зазвичай психотерапія – обов’язкова частина комплексної програми реабілітації.