Користь лазні і саун. Як паритися в лазні

Бані є водолікувальними процедурами які мають вельми сприятливий вплив на людський організм за допомогою пари, гарячою і холодною водою.

Найпопулярнішими лазнями в нашій країні вважаються класична російська лазня з парною і суховоздушная фінська сауна.

Чим же корисні лазні і сауни? В основі водолікувальних процедур лежить контрастне вплив на організм холодної та гарячої води або зігрівання в парильні і наступне охолодження під холодним душем. Це процедура сприяє тренуванню і зміцненню всієї серцево-судинної системи організму. Також бані та сауни досить хороші при лікуванні простудних захворювань, зміцненню імунної системи організму, підвищенню пристосованістю організму до перепадів температури, посилення процесу обміну речовин і виділенню з організму мертвих клітин. За допомогою контрастних ван в саунах можна починати загартовування дітей з ранніх літ.

Про користь бань і саун відомо ще з античних часів. Досить часто лікарі призначають застосування парних лазень і саун в лікувальних цілях при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, при виникненні проблем з опорно-руховим апаратом, при початковому прояві гіпертонічної хвороби і при атеросклерозі.

Користь лазні для людського організму незаперечна проте є і протипоказання до застосування лазень і саун. З них слід зазначити епілептичну хвороба, злоякісні і доброякісні пухлини, інфекційні хвороби всіх типів, хвороби крові і кровотечі. При наявності таких хвороб слід відмовитися від відвідування лазень і саун. Це не тільки не принесе користь але може і серйозно нашкодити вашому організму.

Дорогі друзі в рубриці корисних посилань рекомендую вам сайт на якому ви знайдете: препараты для повышения потенции по самій доступній ціні за якісну продукцію!

Як паритися в лазні.

Багато людей задають собі питання як паритися в лазні? Досвідчені банщики рекомендують наступне. Вирушаючи в баню необхідно взяти з собою змінне нижню білизну, віник березовий або дубовий, шапочку для лазні, халат, і тапочки на ноги. Прийнявши попередньо душ заходимо в парильню і 3-5 хвилин даємо звикнути тілу з температурою парильні. Потім підливаємо трохи води на розжарені камені і сідаємо на нижню полицю. Забороняється паритися в лазні відразу на верхній полиці тому що великий ризик запаморочення і непритомності. Після 5-7 хвилин проведених на нижній полиці, необхідно вийти з парильні і сполоснути прохолодною водою або ж пірнути в басейн. Після цього можна почати паритися в лазні на більш високій полиці де більше температура. Також слід пам’ятати що категорично заборонено паритися в лазні на повний шлунок тому як може виникнути відчуття нудоти і блювоти.

Це і є основні рекомендації по тому як паритися в лазні. Користь лазні велика і тому намагайтеся хоч один раз на місяць відвідувати її. Будьте здорові і з легким паром Вас!