Все що потрібно знати про лікувальний масаж

massaj-lecheb

Який вид масажу мені більше необхідний?
Різновид масажів дуже велика. Але найпопулярніший масаж – шведська, так як він відмінно розслаблює всі м’язи і надає терапевтичну дію. Не менш популярний вид масажу – глибокий. Він зачіпає всі м’язи організму, включаючи найдрібніші. Також попитом користуються тайський масаж, стоунтерапія і масаж гарячим камінням. Якщо ви хочете індивідуальний підхід, то краще вибрати спеціальний масаж. Це спортивний масаж або масаж для жінок в положенні.

Доречі, якщо ви шукаєте де пройти курс лікувального масажу тоді вам слід відвідати сторінку http://iptmedcenter.com/massazh.html де знайдете більш детальну інформацію стосовно цього питання у спеціалістів в даній галазуі!

Що враховувати при виборі масажиста?
Лікувальний масаж, що потрібно знати вирушаючи на массажВо-перше, масажист повинен бути фахівцем з медичною освітою. Якщо ж ви знаходите масажиста по оголошенню, поцікавтеся його досвідом роботи в цій сфері і загострите увагу на наявність диплома про середньо-спеціальну або вищу освіту. Крім цього, якщо у вас рак, діабет або ви чекаєте дитину, слід підбирати масажиста, який володіє особливою технікою. Адже якщо це справжній професіонал, він обов’язково поцікавиться про стан вашого здоров’я, уважно вислухає всі скарги про ваших недугах і буде терпляче прислухатися до ваших побажань і відповідати на ваші запитання.

У який час краще робити масаж?
Перед тим, як піти на масаж, виділіть у своєму графіку час для відвідування цієї важливої ​​процедури. Не рекомендується йти на масаж відразу після обіду або перед вживанням їжі. Більше користі принесе той масаж, після якого ви не будете їсти хоча б якийсь час.

Чи допоможе масаж позбутися хвороб?
Експерименти показали, що масаж допомагає знижувати біль у тих, хто страждає раком і хворобою Паркінсона. А взагалі у масажу дуже великий лікувальний спектр. Він допомагає знизити тиск і усунути головний біль, також допомагає зняти стрес і володіє великим оздоровчим ефектом.

Перед масажем треба повністю роздягатися чи ні?
Лікувальний масаж, що потрібно знати вирушаючи на масажному обов’язково роздягатися повністю. Можете зняти одяг, яку вважаєте потрібною. Але факт у тому, що через одяг ефект масажу значно менше. Для цього в кабінеті знаходиться ширма, за якою можна роздягнутися і покласти там свої речі. На кушетці лежатиме махровий рушник і, щоб вам не було холодно, масажист накриє ту частину тіла, над якою не працює, махровим рушником.

Чи можливо, що масаж може заподіювати біль?

По ідеї масаж не повинен завдавати болю. Але, якщо у вас з’явилися такі неприємні відчуття в ході масажу, необхідно сказати про це фахівцеві. Масаж повинен приносити відчуття розслабленості і задоволення, а не біль. Ви не повинні терпіти, якщо вам боляче. Масаж може бути іноді чутливим, але болючим – ніколи.