Вибір калоприймач

products.748.1.b

Калоприймач – це засіб реабілітації, призначене для пацієнтів з порушенням функції виділення калу, які перенесли операцію по накладенню колостоми. Конструктивно калоприймач складається з: липкого фланця за допомогою якого виріб кріпиться до тіла, мішка з плівки запобігає проникнення запаху і кільця, що забезпечує герметичне кріплення і сприятливі умови для шкіри навколо стоми.

Медицинское оборудование на Украине по самих доступних цінах з доставкою по всій території України в найкоротші терміни!

Які ж існують види калоприймач? На сьогоднішній день застосовується два види калоприймач на клейовій основі – однокомпонентні і двокомпонентні вироби. Однокомпонентні складаються з клеїться пластини і пластикового мішка представляють собою монолітну конструкцію. Зміна мішка проводиться разом з пластиною. Конструкція двокомпонентних калоприемников злегка відрізняється – окремо пластина, окремо мішок, що дозволяє проводити заміну компонентів незалежно один від одного. Калоприймач може бути як закритим (одноразовий, недреніруемие), так і відкритим (дренується для багаторазового використання). При виборі калоприймач слід враховувати вид стоми, особливості шкірного покриву навколо стоми, оформленість каловой маси і індивідуальні переваги пацієнта.

Конвексного пластина показана для пацієнтів зі втягнутою стомою і являє собою конструкцію з жорсткого фланця і «вушок» призначених для прикріплення пояса, який бажано застосовувати для більш сильної фіксації.

Як часто необхідна заміна калоприймач? Однокомпонентний калоприемник необхідно замінювати у міру наповнення – приблизно один-два рази на добу. Якщо ж існує необхідність заміни калоприймач більше трьох разів на день, то бажано використовувати двокомпонентні калоприймачі відкритого типу, щоб уникнути механічного пошкодження шкірного покриву навколо стоми. Пацієнтам з частим неоформленим стільцем рекомендується використовувати калоприймачі з випуском знизу (вони спорожняються в міру необхідності, а заміну потрібно проводити раз в дві-три доби.)

Двокомпонентний калоприемник зі змінним мішком на кільцях також є дуже зручним, хоча і більш складним у використанні, так як для того щоб приклеїти пластину необхідний рівну ділянку шкіри навколо стоми

Проводити заміну пластини необхідно два рази на тиждень, а заміну закритого мішка – пару разів на день по мірі наповнення. Злив мішка з випуском потрібно проводити за необхідності, а замінювати його – раз на дві доби. До всього іншого потрібно звернути увагу на те, що під час наповнення мішка калоприемник може розгерметизуватися, так що не слід забувати про контроль цього процесу.

Остаточно визначитися з вибором типу калоприймач допоможе лікуючий лікар, а з вибором підходящої саме потребам пацієнта моделі – консультант в магазині.