Травматологія та ортопедія

Різні пошкодження кісток, суглобів, м’язів, зв’язок і сухожиль – входять до числа найпоширеніших захворювань. Переломи різного ступеня тяжкості, пошкодження м’яких тканин і менісків, рани і удари можуть бути наслідком дорожньо-транспортних пригод, спортивних, виробничих і побутових травм.

Багато в чому здоров’я і подальше якість життя пацієнта залежать від того, в які терміни і на якому технологічному рівні буде надана спеціалізована медична допомога.

Точний діагноз і кваліфікована допомога в перші години після отримання травми є запорукою успішної реабілітації, одужання і повернення до звичного ритму життя.

Вас цікавлять особливості прийому травматолога? Тоді вам слід відвідати сторінку: Травматология де знайдете детальну інформацію стосовно цього питання!

Відділення травматології та ортопедії Міжнародної клініки MEDEM працює в цілодобовому режимі і надає всі види травматологічної та ортопедичної допомоги відповідно до міжнародних стандартів. У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання та стажуватись у провідних Російських і зарубіжних клініках.

На базі відділення успішно функціонує єдиний на території Північно-Західного регіону, унікальний за своїми лікувально-діагностичним можливостям Центр хірургії стопи, який надає допомогу пацієнтам з будь-якими травмами і захворюваннями стопи і гомілковостопного суглоба.

Клініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням, при необхідності пацієнт може пройти повне обстеження протягом лічених годин. Сучасний стаціонар з одномісними палатами та цілодобовим медичним наглядом, забезпечить комфортні умови перебування.