Все що потрібно знати про підгузники

8

Зміна підгузників може бути дуже простим і, не побоїмося цього слова, приємним заняттям, якщо правильно підібрати підгузник і знати декілька хитрощів!

Вдало підібраний підгузник – рятувальний круг для молодих батьків! З ним ви сміливо можете оправлятися з малюком на тривалу прогулянку, і завжди будете готові до маленьким несподіванок. От тільки як не розгубитися в супермаркеті при вигляді такої величезної кількості підгузників?
Ось кілька простих порад від однієї молодої мами, як підібрати малюкові ідеальний підгузник!

До речі, якщо ви шукаєте де придбати підгузники за приємною ціною тоді вам слід звернути вашу увагу на посилання: подгузники купить тут ви неодмінно знайдете те що вам потрібно!

Правильно підібраний розмір
Дуже важливо правильно визначити розмір підгузника, який, насамперед, залежить від ваги малюка. Сигнали до того, що пора переходити на підгузники більшого розміру:

  • Малюк підріс і став більше важити.
  • Мокро стає не тільки у підгузку.

Зовсім недавно я стала купувати своєму малюкові підгузники на розмір більше, бо помітила, що його піжама і штанці стають мокрими.

Нічні підгузники
Удень я міняю малюкові підгузники набагато частіше, після годування і при кожній подібної необхідності. Вночі ж йому доводиться лежати в брудному підгузку набагато довше. Тому я раджу використовувати спеціальні нічні підгузники, які швидко вбирають вологу, залишаючи шкіру малюка сухою і запобігаючи роздратування.

Зміна підгузника
Доводиться визнати, що зміна підгузника – не саме улюблене заняття маляти. Тому, щоб він не почав вередувати, його треба вчасно відвернути і чимось зайняти. Я зазвичай співаю йому пісеньку, даю в руки іграшку або корчу смішні пики.
Перед тим як почати міняти підгузник, переконайтеся, що у вас під рукою є все необхідне: вологі серветки, чистий підгузник. Повірте, вам буде жахливо незручно шукати все це в процесі.