Поради з вибору ходунків для інвалідів

Ходунки-опоры_для_инвалидов

Розглянемо види ходунків докладніше:
1. Ходунки крокуючі людина ставить перед собою і спираючись на раму рухається усередині рами, переставляючи всю конструкцію ходунків.
2. Ходунки крокуючі дають можливість пересуватися по черзі переставляючи раму, роблячи кроки всместе з людиною.
3. Універсальні ходунки можуть працювати як фіксовані, стаціонарні, так і крокуючі.

Дорогі друзі, якщо ви шукаєте де придбати ходунки по самій доступній ціні тоді вам слід звернути вашу увагу на сайт: ходунки для инвалидов де знайдете широкий асортимент по доступним цінам!

Потрібно звернути увагу на посилені моделі, вони підійдуть для людей більш щільної статури, так як вони витримують навантаження до 200 кг.
Як додаткові можливості для ходунків йде використання коліщаток. Для пацієнтів з ослабленими руками можуть підійти ходунки для літніх з передніми колесами, оскільки їх не потрібно піднімати і переставляти, а просто підштовхувати. Роллатори – це ходунки з трьома або чотирма колесами, вони дозволяють пересуватися досить швидко і комфортно, оснащені сидінням для відпочинку, кошиком для речей і ручним гальмом.
У більшості моделей ходунків для дорослих є можливість регулювання висоти, це означає, що висоту можна підібрати індивідуально для кожної людини.
У наших магазинах великий вибір ходунків – універсальні, крокуючі, нешагающіе і ролери. Ви можете ходунки купити для інвалідів в наших магазинах або через наш сайт.
Вартість ходунків залежить від матеріалу, з якого вони ізготoвлени, конструкції, додаткових характеристик: регулювання, складання, наявність коліщат і т.д. Складниe, трансфoрміруeмие і регуліруeмие моделі коштують, природно, дорoже, але вони більш зручні, тому як позвoляют з великим комфортoм іспользoвать хoдункі для бoльного.