Чи варто боятися імплантації зубів?

 

Для багатьох людей основною перешкодою для імплантації стає психологічний бар’єр. Неусвідомлено виникає страх, що це боляче і неприродно.

Наш організм влаштований таким чином, що все в ньому взаємопов’язано. Відсутність кореня зуба для організму більш неприродно, ніж наявність штучного кореня. Імплантат не просто стає опорою для коронки, а й виконує інші важливі функції, підтримуючи кісткову тканину в тонусі. Тому імплантацію і називають єдиним методом повноцінного відновлення втрачених зубів. Підкреслюю – повноцінного, тобто повністю копіює той механізм, який був придуманий природою.

Для всіх стоматологів, які читають наш сайт рекомендуємо сьогодні посилання на: оттискные материалы – здесь де ви знайдете доступні ціни з доставкою по всій країні!

Сьогодні ми працюємо з такими технологіями, які дозволяють свестілюбие ризики до нуля. Спеціальна комп’ютерна програма дає возможностьзаранее спланувати весь сценарій імплантації. На основі отриманих даних виготовляється індивідуальний хірургічний шаблон, завдяки якому імплантати встановлюються без розрізів ясна, максимально швидко і строго у відповідність з попередніми розрахунками. Таким чином, імплантація зубів вже перестала бути як такої операцією і переноситься пацієнтами набагато легше, ніж просте видалення зуба. Не варто боятися, що після імплантації потрібно буде ходити без зубів. Безпосередньо після установки імплантатів фіксуються тимчасові коронки, і пацієнти залишають клініку з повноцінним зубним рядом.