Як лікувати карієс

Що таке карієс.

Як лікувати карієс в домашніх умовах? Як захиститися від розвитку карієсу? Що робити що б зуби завжди були здоровими. Як зробити зуби білими, білосніжними?

Карієсом страждають усі. Всі знають де в рідному місті стоматологія. Це одне з найпоширеніших і часто зустрічаються захворювань порожнини рота. Фактично, карієс – поступове руйнування зубної тканини, що відбувається на тлі інфекційного процесу. Зміна pH відбувається в місцях скупчення і бродіння вуглеводом, першою стадією є білі плями в безпосередній близькості від таких скупчень. Таким виявити і виявити карієс можна на стадії, коли можливість відновлення емалі зуба практично 100 відсотків. Далі йде поглиблення поширення бактерій, можливі зараження сусідніх зубів. Звідси виділяють поверхневий, середній і глибокий карієс. Останні два види можуть доставляти фізичний біль при прийомі солодкої, кислої, і Холон їжі.

Діагностика карієсу.
Карієс

Діагностика каріозних процесів повинна проводитися в стоматологічному кабінеті. Часто достатньо візуального огляду, але іноді що б виявити зараження прихованим карієсом доводитися вдаватися до рентгену порожнини рота, або спеціальним розчином, забарвлюваним кольором проблемні місця.

Класичним методом лікування карієсу є пломбування з обов'язковим препаруванням, при якому видаляється все уражена поверхня зуба і встановлюється двошаровий пломба. Винятком є лікування поверхневого карієсу, яке виробляється в кріслі лікаря, ніс допомогою слабких розчинів кислот. Так само обов'язковим є своєчасне видалення зубного нальоту, сприяючого розповсюдженню бактерій.

Лікувати карієс можна і вдома народними способами. Так як головним джерелом розвитку бактерій є кислоти, то для їх нейтралізації можна використовувати сольовий розчин. Столової ложки на склянку теплої води цілком достатньо. Полоскати кілька разів на день. Так само прекрасним засобом є настоянка шавлії. До того ж це не так боляче, як лікувати карієс.