Чому вживання м’яса так важливо для нас?

myasnye-blyuda

Справа в тому, що до складу цього продукту у великій кількості входять необхідні для нашого організму сполуки – амінокислоти, “цеглинки”, з яких побудовані білки, основа основ усього живого. Без амінокислот не обходиться жоден життєво важливий процес: вони сприяють нарощуванню м’язової маси і загоєнню ран, захищають нас від застуди та алергії, підтримують гарний настрій і допомагають впоратися з депресією. Амінокислоти поділяються на замінні, тобто такі, які можуть бути синтезовані організмом з інших амінокислот, і незамінні, які організмом не виробляються і тому повинні регулярно надходити з їжею. А, як відомо, найбільша їх кількість міститься саме в їжі тваринного походження, тобто, в основному, в м’ясі.

Можу вам порадити хороший портал з рецептами де ви знайдете: вкусное мясное блюдо для вашого святкового столу!

М’ясо забезпечує наш організм також мінеральними речовинами (фосфор, залізо, кальцій, натрій, магній, мідь, кобальт, цинк, йод) і вітамінами (А, С, групи В).

Що входять до складу м’яса білки можуть бути як повноцінними, які легко засвоюються нашим організмом, так і неповноцінними, які практично не засвоюються. Найбільша кількість повноцінних білків міститься в м’ясі вгодованих молодих тварин. Однак не варто нехтувати і неповноцінним білком колагеном. В результаті теплової обробки він перетворюється в желатин, що володіє цілим рядом корисних властивостей: допомагає при лікуванні захворювань суглобів, прискорює процес зрощування кісток при переломах, містить амінокислоти, що поліпшують розумову працездатність і зміцнюють серцевий м’яз.
Кількість і хімічний склад жиру в м’ясі різних тварин також неоднакові. Найлегше засвоюються жири, температура плавлення яких найближче до температури людського тіла, – до них відноситься свинячий жир. А ось яловичий і баранячий жири дуже тугоплавкі, тому і засвоюються вони насилу.