Що потрібно знати про роботу серця підлітків.

119015_or

- Які особливості серцево-судинної системи підлітків?

- Організм людини – це єдине ціле, і всі наші органи вимагають динаміки зростання. В один час вчені звернули увагу на те, що виникла акселерація дітей. Включилися так звані факультативні навчальні заняття в школах, збільшилося навантаження, обважнів портфель – діти були обмежені в своїй фізичній активності. Виникла невідповідність між інтенсивним зростанням скелета і розвитком серцево-судинної системи.

- Що з цього вийшло?

У астенічних юнаків і дівчат стали з’являтися невизначені болі в області серця, підвищена стомлюваність, зниження уваги, порушення сну і виник термін «юнацьке серце». Це ще не хвороба, а лише невідповідність розвитку серцево-судинної системи росту скелета. Вихід з цієї ситуації знайшли швидко.

Дорогі друзі, якщо ви шукаєте хороший кардіологічний центр тоді вам слід звернути свою увагу на посилання: http://kardio-24.de/kardioclinics/ де знайдете те що вам потрібно!

- Який?

- Були розроблені рекомендації по заняттю циклічними видами спорту – бігом, плаванням, лижами, велосипедом. Всі ці види спорту відповідають адекватним навантажень і сприяють формуванню м’язової маси, зростання скелета і задовольняють потреби серцево-судинної системи.

- Як діагностується порушення функцій серцево-судинної системи у підлітків? Що для цього необхідно?

- Створення лікарсько-фізкультурних диспансерів, які ми мали раніше, але оснащених більш сучасною апаратурою. Можливості ЕХО-кардиографии дозволяють визначити розміри порожнин, товщину м’язової стінки, стан клапанного апарату. За допомогою УЗД можна подивитися великі судини. Лікар зробить адекватний висновок про стан серцево-судинної системи у будь-якого підлітка.