Поради з вибору УФ лампи

441718

Хороша лампа повинна бути оснащена таймером. Його наявність значно полегшує роботу. До того ж багато виробників доповнюють свої УФ лампи для шелаку вже налаштованим таймером на 10 секунд (сушиться базове покриття) і 2 хвилини (сушиться кольорове і фінішне покриття). Також не зайвим буде наявність вентилятора, який допоможе скоротити час полімеризації до мінімуму.

У салонах випромінювачі в УФ лампах міняють раз на три місяці. Через постійне використання лампочки швидко вичерпують свій ресурс.

До речі хороший асортимент уф лампы можна знайти тут по самій доступній ціні!

А ось вдома буде досить міняти випромінювачі раз на рік. Якщо саму УФ лампу для шелаку можна вибрати не найдорожчу і маловідомої фірми, то лампочки купуйте якісні та перевірених виробників.

Зрозуміти, що настав час поміняти одну або кілька лампочок, можна за такими чинниками:

За належний час покриття не встигає добре полимеризоваться.
Одна або кілька лампочок не горить,.
Даючи рекомендації, як вибрати лампу для шелаку, буде незайвим розвіяти міфи про шкоду УФ ламп. Ультрафіолетове випромінювання дійсно небезпечно, але не у випадку з лампами для шелаку.

По-перше, сила випромінювання невелика.
По-друге, шкіра піддається впливу ультрафіолету максимум 2 хвилини для сушки кольорового покриття і стільки ж – для фінішного. За цей час здоров’ю не буде завдано шкоди. Якщо ж все-таки сумніви є, то краще не збільшувати норми часу на полімеризацію.
Користуйтеся однофазним шелаком, тоді час перебування рук в лампі буде ще менше.