Лінзи для очей

84

Сьогодні великий попит на ринку товарів для очей користуються контактні лінзи, які не тільки здатні виправити патології зору, але і змінити колір очей. Як правильно вибрати кольорові лінзи? Чи існують модні тенденції серед таких лінз? І головне – як розібратися в достатку представлених виробів?

Всі кольорові лінзи діляться на два класи:

Косметичні лінзи використовуються для тимчасової зміни кольору очей. Якщо ви хочете кардинально змінити зовнішність, ознайомтеся з асортиментом кольорових контактних лінз. Якщо ж ви хочете лише підкреслити природний колір очей і додати погляду виразності, зупиніть свій вибір на відтінків лінзах. Ця категорія товарів підсилює натуральний колір райдужної оболонки ока.

Примітка: щоб домогтися максимального природного результату, вибирайте напівпрозорі відтінків контактні лінзи.

Дорогі друзі по ссылке ви можете знайти широкий асортимент кольорових лінз по самих доступних цінах!

Декоративні контактні лінзи – велика група, в яку входять лінзи, призначені для яскравих шоу, театральних виступів, карнавалів. Тут знайдуться лінзи кольорові з малюнком, а також яскравих відтінків: червоні, жовті, що імітують очі рептилій.

В даному питанні все залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. Кращий спосіб вибрати найкращі кольорові лінзи – це спочатку приміряти їх і переконатися, що результат вас влаштовує.

Володарям світлих очей підбирати кольорові лінзи досить просто тому, що їх природний відтінок не дуже насичений і легко змінюється. Чого не можна сказати про тих, чиї очі темні і яскраві. В цьому випадку знадобляться лінзи, здатні повністю перекрити натуральний відтінок райдужки ока.