Ультразвукове дослідження

h

Ультразвукове дослідження – це дослідження стану органів і тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Проходячи через тканини, а точніше через кордони між різними тканинами, ультразвук відбивається. Спеціальний датчик фіксує ці зміни, які і є основою зображення.

Ультразвукове дослідження є одним з найпоширеніших методів діагностики. Широку популярність УЗД отримало завдяки своїй безпеці. Ультразвук, що застосовуються в апараті, не викликає пошкоджень.

Існує кілька видів ультразвукового дослідження, серед яких найбільш часто використовується сканування (то, що традиційно прийнято називати УЗД), а також доплерографія. В основу доплерографії покладено ефект Доплера, під яким мається на увазі зміна довжини хвилі, відбитої від рухомих предметів. Такий ефект дозволяє вивчати кровотік і стан прохідності кровоносних судин.

У медичному центрі «Avicenna» проводиться УЗД експертного класу (більш детальнішу інформацію ви можете отримати http://avicenna.org.ua/catalog/uz-diagnostika/ ), забезпечує поєднання сучасної ультразвукової апаратури і великого практичного досвіду лікарів-діагностів. У клініках холдингу ультразвукові обстеження проводять лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, які мають за плечима десятки років практичної роботи і тисячі проведених досліджень.