Поради з вибору стоматолога

1294.1

Під час передових технологій можна помітити відразу дві цікаві тенденції. По-перше, приватні стоматологічні кабінети з «сучасним обладнанням та індивідуальним підходом» ростуть, як гриби після дощу. Друга ж тенденція – це
невблаганність збідніння державних стоматологий, відсутність в них хоча б мінімального набору сучасних засобів і стрімко рідіють черзі до лікарів.

Але незмінним залишається той факт, що і висококваліфікованих лікарів, і безвідповідальних горе-лікарів можна знайти і там, і там. Ось чому питання «як правильно вибрати стоматолога?» Варто сьогодні ребром. Наша стоматологічна клініка пропонує Вам золоті правила вибору «свого» лікаря-стоматолога.

Також хороших спеціалістів ви зможете знайти за посиланням і номером телефону 044 503-06-52 які неодмінно вирішать вашу проблему!

Чим більше часу Ви відвідуєте тільки «свого» стоматолога, тим більше шансів на успішне лікування. По-перше, стає можливим простежити стан порожнини рота в динаміці, і вживати заходів для попередження захворювань. По-друге, «Ваш» стоматолог може більш компетентно підібрати засоби по догляду і скорегувати раціон.
Ось чому так важливо правильно вибрати стоматолога. І зробити це краще «на тверезу голову», а не тоді, коли від сильного зубного болю ми стрімголов мчимо в першу-ліпшу клініку. В доброму здоров’ї Ви зможете тверезо оцінити і лікаря, і клініку, і отримати стоматологічні послуги високої якості.

Щоб правильно вибрати стоматолога:

1. Попросіть друзів порекомендувати стоматолога
Кращий спосіб знайти гідного лікаря стоматолога – це оцінити відгуки Ваших друзів і знайомих. Тому не зайвим буде провести міні-опитування і зробити для себе корисні висновки. Намагайтеся не розраховувати на відгуки в Інтернеті або на яскраву рекламу.

2. Піддаватися відгуки про стоматологію критиці
Кожен може вразити барвистим розповіддю одного, але будьте пильні. Хтось вважатиме безумовним плюсом низьку вартість послуг, хтось – швидкість роботи, а хтось – її якість. Тому не соромтеся звертати увагу на реальні результати роботи стоматолога: придивляйтеся, чи рівно стоять коронки, змінюють чи колір матеріали, скаржиться Ваш друг на повторні болі після закінчення часу. Не давайте себе обдурити.

3. «Закиньте вудку»
Поважаюча себе стоматологічна клініка ще на вході запропонує Вам безкоштовні бахіли і подарує першу консультацію, тому що тільки в її інтересах сподобатися Вам як користувачеві і пацієнту.

Тому не бійтеся зайти на екскурсію в зубний кабінет. Зверніть увагу на наявність дезінфекційних шафок, роздрукованого прейскуранта, куточка споживача з ліцензіями та дозволами. Пам’ятайте, що хороша стоматологічна клініка Києва – це не та, у якої є своя парковка, а та, у якої є свої «фанати»: постійні відвідувачі та задоволені клієнти.

4. Поцікавтеся компетентністю клініки або конкретного стоматолога
Найважливішим показником є ​​спектр послуг стоматологічної клініки. Якщо в обраної стоматології не можуть запропонувати протезування зубів, імплантацію або естетичну реставрацію, біжіть звідти швидше, поки справа не дійшла до викачування грошей і нанесення шкоди Вашому здоров’ю. Зверніть увагу на категорію лікаря (намагайтеся звертатися до стоматологів вищої категорії) та на асортимент лікарів взагалі. Якщо в клініці є фахівці різного напрямку (ортодонт, парадонтолог, рентгенолог, асистент, стоматолог загальної практики), шанси на успішне лікування виростають удвічі.