Ультразвукового SMAS-ліфтингу

orig_1385014640_111main_mezoniti

Не тільки жінки, а й багато чоловіків ревно стежать за змінами у власній зовнішності – поява перших зморшок, втрата обсягу, зміна контурів особи в області підборіддя і шиї … І якщо перші два вирішуються відносно простими методами, то ось з третім все йде складніше: ніжна шкіра в цій області дуже примхлива і нееластична. Рано чи пізно приходить час задуматися про кардинальні процедурах – підтяжки обличчя. Правда, сьогодні можливий варіант повернути шиї і підборіддя колишні юні обриси болем щадним способом – це ультразвуковий SMAS-ліфтинг.

Принцип дії ультразвукового SMAS-ліфтингу

Раніше найбільш тривалий естетичний ефект забезпечувала пластична хірургія, адже будь-які ін’єкційні методики дарували красу максимум на рік, а апаратна косметологія – і того менше. Розстановку сил в кабінеті косметолога змінила поява апаратів для ультразвукового SMAS-ліфтингу.  До речі можемо вам запропонувати хороший альтера лифтинг от Merz Aesthetics по самій доступній ціні!

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг – це безболісна версія підтяжки найтоншого шару м’язово-апоневротіческой системи особи (Superficial Muscle-Aponeurotic System, абревіатура SMAS). До недавніх пір ця зона була недосяжна для косметологічних апаратів, тому з даною ділянкою працювали тільки пластичні хірурги. Так тривало лише до того моменту, поки в США не був розроблений перший апарат для ультразвукового SMAS-ліфтингу: вони дозволили апаратної косметології вийти на новий рівень боротьби зі старінням. Як показує практика, часто застосовуються методи ліфтингу шкіри з використанням лазерів і радіочастотних систем мають ряд обмежень (або по глибині, або по щільності впливу), що впливає на вираженість ефекту. Зате вплив сфокусованим ультразвуком за допомогою нових апаратів для ультразвукового SMAS-ліфтингу забезпечує доставку ефективного рівня енергії на задану глибину (до 5 мм) в дерму для сфокусованого впливу на цільові структури.

Апарат для ультразвукового SMAS-ліфтингу замінює скальпель наступним чином. Спочатку сфокусована хвиля ультразвуку високого ступеня інтенсивності точковим нагрівом, вибірково, створює на строго певній глибині і зоні впливу точки термокоагуляція, не зачіпаючи навколишні тканини. Локальне підвищення температури розриває пептидні зв’язку колагенових волокон, ніж трансформує тривимірну структуру цього протеїну, провокуючи миттєве стиснення спіралі колагену. Це, в свою чергу, призводить до швидкого скорочення м’яких тканин в зоні м’язово-апоневротіческой системи особи – візуально ефект проявляється в підтяжки ділянки підборіддя і верхньої частини шиї.