Все що потрібно знати про дженерики

generic_cialis

Передбачається, що «оригіналам» повинен бути протиставлений «несправжній, фальсифікований» препарат. Але про дженериках таке сказати ніяк не можна. Вони повністю повторюють оригінальні препарати, вони виробляються в точній відповідності з міжнародними стандартами якості (GMP). За своїми фармакологічними властивостями препарати дженерики здатні замінити оригінальний препарат.

А як же Препарт-аналог з’являється на світ? Розробка оригінального ліки вимагає багато років, величезних фінансових вкладень і залучення кваліфікованих працівників. Після розробки потрібно ще кілька років на впровадження і отримання патенту. Після закінчення терміну патентного захисту фармацевтичні фірми Ви можете копіювати лікарський препарат, так і народжується дженерик. Препарати дженерики стають доступні для звернення після того, як закінчиться термін захисту патенту їх прародителя.

Щоб ліки не завдало шкоди здоров’ю, воно повинно бути перевірено та випробувано. Заміна оригіналу на дженерик має супроводжуватися повною упевненістю, що такий препарат абсолютно еквівалентний оригіналу. Цю впевненість дарують нам виробники дженериків, які контролюють якість на кожному етапі їх виробництва. Для їх виготовлення використовується той же активна речовина, що і для виготовлення оригіналу.

До речі якщо ви хочете купити сиалис дженерик москва тоді вам слід відвідати посилання де ви неодмінно знайдете те що вам потрібно по самій доступній ціні!

Слід зауважити, що виробництво препаратів дженериків, в порівнянні з запатентованим прототипом, вимагає менше витрат. Тому їх ціна, при загальному збігу лікувальних властивостей, приємно радує російських покупців. У цьому полягає іхсамое головне і безперечна перевага. Так, наприклад, середня ціна дженериків на російському роздрібному ринку складає кілька десятків рублів. Це помітно дешевше оригінальних препаратів. Таким чином, аналоги анітрохи не поступаються оригіналам за якістю, але їх придбання обходиться набагато дешевше.

Що таке дженерики і “з чим його їдять”? знає весь цивілізований світ. Це, до речі, стосується не тільки ліків, необхідних для підвищення потенції. Динамічний розвиток ринку препаратів-аналогів цілком закономірно. Скоротивши витрати на отримання патентів і дозволів, фармацевтичні фірми зосередилися на посиленні виробництва і впровадженні нових технологій. Щоб продажі йшли успішно, необхідно було застосовувати певні маркетингові кроки.

Одним з таких кроків стало винахід нових видів дженериків, дія яких трохи відрізнялося один від одного за швидкістю настання ефекту і тривалості його дії. Так були придумані дженерики Левітра і Сиалиса. Це дозволило кожному покупцеві вибирати найбільш оптимальний для нього варіант.

Якщо ви перебуваєте в роздумах, що вибрати – оригінальний препарат або дженерик, вас відлякує висока ціна першого або невідомість другого, ми пропонуємо оцінити переваги дженериків:

вони більш доступні для всіх категорій покупців за рахунок своєї низької ціни;
лікаря надана альтернатива – призначити пацієнтові дорогий брендовий препарат або обмежитися дешевим аналогом, а пацієнтові – відповідно право вибору;
вони так само безпечні і ефективні, як і їх «предки»;
популярність дженериків в аптеках і інтернет-магазинах дуже висока.
Пам’ятайте, не варто приносити в жертву власне здоров’я і благополуччя, вибираючи препарат, аналогічний оригіналу, але дешевший, ви нічого не втрачаєте. Купівля дженерика – це вибір сучасного економного людини, який може оцінити свої можливості і необхідності, не завдаючи при цьому шкоди гаманцю і, звичайно ж, здоров’я.