Що потрібно знати при виборі автомобільних шин?

1

На сучасному ринку представлений колосальний вибір літніх, зимових і всесезонних покришок від самих різних виробників. І щоб придбати оптимальний комплект шин, важливо знати ключові нюанси вибору цього виду комплектуючих для ТЗ.

Перш за все, слід орієнтуватися на свої фінансові можливості. Кращою, але при цьому і найбільш дорогої є продукція таких брендів як Pirelli, GoodYear, Michelin і Nokian. До середньої цінової категорії відносяться шини від Hankook, Dunlop і Kumho. А найбільш бюджетний варіант – це покришки від вітчизняних виробників – Кама, Волтаір, АШК, Белшина.

До речі можемо вам порадити хороший варіант автомобільних шин 225/70 r15c по самій доступній ціні в інтернеті!
Наступний ключовий момент – характеристики шин, в число яких входять:

  • сезонність (літо, зима, універсали);
  • індекси навантаження і швидкості;
  • категорія – для легкових машин, вантажівок, автобусів;
  • типорозмір.

Особливе значення має збіг індексів навантаження і швидкості з рекомендованими виробником. Наприклад, якщо поставити шини з великим індексом навантаження – це негативно відіб’ється на комфорті їзди та призведе до виходу з ладу підвіски, оскільки колеса будуть занадто жорсткими. А якщо вибрати комплект з меншим індексом, то незабаром після установки вони можуть просто лопнути.

Практично в будь-якому каталозі шин певного бренду є відповідні таблиці індексів і вказані можливі відхилення для певних марок ТС.