Пластична операція

plastuchna-operacia

Ухвалення рішення про операції на носі, грудей або сідницях – це тільки перший крок: як знайти правильного косметичного хірурга? Існують основні правила, які можуть використовувати пацієнти. По-перше, звертатися тільки в професійну клініку і до досвідченого пластичного хірурга. По-друге, в клініці повинно бути сучасне обладнання та перевірені інноваційні технології, по-третє, тверде рішення з приводу оперативного втручання.

Вибираючи клініку за цими критеріями важливо, щоб у вас склалися довірчі відносини з доктором. В Одесі є відома клініка Андрія Олексійовича Бурова, пластична хірургія якого принесла багатьом пацієнтам задоволення і впевненість в їх життя. На цьому сайті компанії ren-med.com.ua викладена вся інформація про цю клініку, про доктора і тут також можна записатися на консультацію.

В кінці минулого 2015 року провідна американська організація наважилася на опитування щодо перспектив пластичної хірургії. Ось висновок, до якого прийшли дослідники: тенденція втручання без скальпеля триватиме. Однак без операбельного втручання не обійтися в таких випадках: продовження терміну служби грудних імплантатів через старість і збільшення числа поправок сідниць, що пов’язано з мінливими ідеалами краси.

Фахівці іншої американської організації – естетичної пластичної хірургії (ASAPS) опитали провідних фахівців в області естетичної хірургії у всіх регіонах США і прийшли до висновку, що тенденція до виправних процедурам без скальпеля (ключові слова «ботокс» і «наповнювачі») буде продовжувати рости як і операції в хірургії по зниженню ваги.

Вони виконують потрібну швидку втрату ваги, протистоять появі зморшок і появі надмірних шкірних клаптів, які можуть бути усунені тільки хірургічним шляхом. Так як населення все більше усвідомлює негативні наслідки для здоров’я ожиріння і стає все більш обізнаним, то серйозно страждають цією проблемою люди все частіше бажають піддатися пластичної хірургії.

Дами бажають виправити недоробки або огріхи природи і відповідно до модними трендами звертаються до пластичних хірургів, щоб мати більш привабливий вигляд.

За матеріалами: http://burov.com.ua/