Штучне запліднення

Искусственное-оплодотворение

Штучне запліднення подарувала багатьом бездітним парам можливість виносити і народити дітей. Завдяки досягненням сучасної медицини та репродуктивних технологій у сімейних пар і самотніх жінок з’явилася унікальна можливість завести дитину. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті одеського національного медичного університету – http://ivfclinic.com.ua/iskusstvennoe-oplodotvorenie-v-ukraine-stoimost На сьогоднішній день існує кілька способів штучного запліднення.

Штучна інсемінація

Даний метод передбачає введення в матку жінки катетера, через який введуть донорську сперму або сперму чоловіка. Штучна інсемінація необхідна в ситуації, коли у жінки є проблеми з дозріванням яйцеклітини або якщо у чоловіка є складнощі зі спермою. Инсеминация також проводиться при виявленні несумісності пари, і коли у жінки немає партнера для зачаття дитини. Метод досить простий і на всі сто відсотків безпечний, крім того у способу доступна вартість. Як правило, инсеминация коштує близько п’ятисот доларів. Що добре, процедура не забирає багато часу і після завершення, жінка може відразу повернутися до роботи.

Внутріфаллопіевий перенесення гамети (ГІФТ)

За допомогою цього методу здійснюється перенесення яйцеклітини і сперматозоїда в матку. Даний метод застосовується, якщо чоловік страждає безпліддям або якщо у подружжя несумісність. Успішність перенесення багато в чому залежить від стану маткової труби, а також проведення процедури в певний день циклу. За допомогою методу ЗІФТ робиться перенесення зиготи в трубу матки. Іншими словами сперматозоїд і яйцеклітина зливаються ще до того як їх вводять в трубу, потім запліднена яйцеклітина або зигота переносять в фаллопієву трубу. У даної процедури шанси запліднити жінку набагато вище в порівнянні з методом ГІФТ. Штучне запліднення відбувається в лабораторії, а не в організмі пацієнтки. Метод ще називається пробирочную. Джерелами біологічного матеріалу для ЕКО стають батьки або донори. Після чого матеріал з’єднується в чашці Петрі. При досягненні певного рівня розвитку ембріони переносяться в матку.