Ваше здоров’я

18

Наступ довгоочікуваної зими, в нашій родині, викликає бурю емоцій і вічних свят. Майже всю осінь, вечірні розмови йдуть тільки на тему майбутньої зимової погоди і розваг на Новий рік. Наша сім’я не дуже велика, нас всього троє – я, син і наш тато.

Але про нас сміливо можна сказати, що ми – «дружна сімейка». Походи на каток, на лижах в ближній ліс, катання на санках з гори – все це тільки дрібні радості. З недавніх пір у нас нове захоплення – лазня і обтирання снігом. До такого сміливого кроку готувалися ще з літа, обливаючись крижаною водою з відра, таке своєрідне загартовування. А зима диктує свої правила. І ось, затопивши лазню на дачі, ми готуємося до загартовування за всіма правилами. Також для підтримки здоров’я вам добре допоможе альгіналь пульвіс. На сайті http://pulvis.alginal.com/ ви зможете дізнатися про нього докладніше!

Коли син був зовсім маленький, то ми з чоловіком вже тоді були прихильниками дитячого загартовування. Буквально принісши малюка з пологового будинку, порадившись з педіатром, ми сміливо його розгортали в теплій кімнаті і проводили повітряні ванни. Через тиждень таких процедур, подивившись, що малюк спокійно реагує на перепад температур, стали потихеньку вводити протирання його крихітного тільця змоченою в холодній воді м’якою рукавицею. Уже тоді, ми придбали кілька дитячих термометрів (для води і для кімнати) і в цьому нам допоміг інтернет, магазин малюкам надав величезний вибір всієї продукції з гігієни та догляду за дітьми.

Педіатри на повний голос стверджують, що гартують процедури призводять до стійкого імунітету, і дитина менше хворіє. Коли наш малюк був зовсім маленький, приймаючи теплу ванну, ми намагалися поливати його з леечки водою, що має більш прохолодну температуру, примовляючи: «Дощик, дощик веселіше!», Малюк дзвінко сміявся і зовсім не боявся такого імпровізованого «дощику».