ЕКО-вагітність

ЕКО (повна назва – екстракорпоральне запліднення), по своїй суті, є зачаттям в пробірці. Саме там сперматозоїди зустрічаються з яйцеклітинами. Потім лікарі підсаджують їх в матку жінки. В основному лікарі-репродуктологи беруть для цієї процедури кілька запліднених яйцеклітин, щоб збільшити шанси на успіх вагітності.

Искусственное-оплодотворение

Часто в матці приживається не одна яйцеклітина. Ось тому серед ЕКО-вагітностей нерідкі випадки народження двійні або трійні. Однак успішний результат процедури ЕКО можливий лише в кожному третьому випадку. А з 20-ти наступили вагітностей пологами закінчуються в середньому 18.

ЕКО-вагітність: в зоні особливої ​​уваги лікарів

«Якщо пара звертається до лікаря і їй рекомендують процедуру ЕКО, це означає, що самої вагітності передувала певна патологія, наприклад, ендокринного (гормонального) або іншого характеру. При використанні IVF (in vitro fertilization – запліднення з пробірки), вагітність настає після штучного запліднення. Така вагітність вимагає більш ретельного спостереження і при ній частіше використовують гормональну підтримку.

До речі якщо ви шукаєте клиники ЭКО Киев тоді вам слід завітати за посиланням, тут ви знайдете детальну інформацію стосовно даного питання!

Решта обстеження проводяться за показаннями, які можуть і не залежати від способу запліднення. При цьому особливу увагу приділяють генетичними маркерами, змін внутрішніх органів, багатоплідної вагітності.

ЕКО вагітність: обережності для майбутньої мами

Що ж стосується самої майбутньої мами, її увагу до свого здоров’я в період вагітності повинно бути максимальним. А вже якщо прижилося два або три ембріона – то втричі вище.

Перші два тижні після процедури ЕКО є найважливішими – від них залежить успішний результат всієї процедури. У цей період лікарі не рекомендують вагітній зайвої активності і фізичних навантажень (таку ж навантаження будуть відчувати і яєчники). Але і лежати без руху майбутній мамі також не радять (зовсім без фізичної активності організм не отримає достатньої кількості кисню, необхідного ембріону для розвитку).

Це ж стосується і харчування: вагітної шкідливі як обмеження (голодування), так і переїдання. Але різко переходити на здорову їжу все ж не варто – зайвий стрес організму в цей період ні до чого. Переживання, стреси, думки про погане – це, в першу чергу, викид адреналіну. Він порушує гормональну рівновагу, а значить, знижує шанси на успішну імплантацію.

Що стосується відвідин жіночих консультацій, зазвичай пильну увагу жінкам, що завагітніли в результаті ЕКО, приділяється лише на початку 1 триместру, коли потрібно впевнитися в нормальному розвитку і перебігу вагітності.

Джерело: http://ivfclinic.com.ua/