Відділення репродуктивних технологій

ECO

Наше століття просунутих технологій, обумовлений повсюдним застосуванням гаджетів. І вагітність не виняток. Зручно, погодьтеся, мати в помічниках програми, за допомогою яких можна простежити за станом свого здоров’я, дізнатися про розвиток плода, підготуватися до щасливого дня, коли малюк з’явиться на світ … Допоможуть в цьому додатку для майбутніх мам, про деякі з яких ми і розповімо . Для тих же, кому довгий час не вдається завагітніти слід звернутися до Відділення репродуктивної медицини Університетської Клініки Одеського національного медичного університету http://ivfclinic.com.ua/procedura-eko-stoimost–vozmozhnost-dlya-kazhdogo-obresti-roditelskoe-schaste

Фахівці, які тут працюють, без зусиль вирішать цю проблему.

Додаток допоможе підрахувати термін закінчення вагітності, і розповість про стан здоров’я майбутньої мами. Повідомлення будуть супроводжуватися діаграмами та ілюстраціями. Програма покаже, як виглядає плід на певному етапі розвитку, і як він розташовується в матці.

Програма просто і доступно розповідає, як протікає розвиток плода на різних етапах вагітності. Зображення супроводжуються невеликими і цікавими фактами – наприклад, про те, що дитина в животі навчився гикати. Додаток попередить про можливі зміни в самопочутті майбутньої мами. Крім цього воно допоможе простежити за своєю вагою, вести облік кількості «бриканням» плода, розпланувати відвідування лікаря, і скласти списки всіх речей які знадобляться вам після пологів.

Додаток для людей які сповідують екологічний спосіб життя.

Допоможе скласти список речей, які знадобляться для пологів, і разом з тим не зашкодять довкіллю – пелюшки на основі органічного бавовни, або колиска з природних матеріалів. Дає так само поради як зробити місце свого існування більш здоровою.