Готуємося стати батьками

vnutriniy

Сьогодні все частіше пари стикаються з проблемами при спробі зачати дитину. Причому, безпліддям страждають як жінки, так і чоловіки. Найефективніший і безпечний спосіб лікування безпліддя є ЕКО.

Унікальність даного методу полягає в тому, що максимально наближений до природного способу зачаття, а втручання в жіночий організм може бути мінімальним. Детальніше про способи інсемінації можна дізнатися, перейшовши за посиланням рекомендую сайт http://ivfclinic.com.ua/inseminaciya-spermoy-donora-ili-inseminaciya-spermoy-muzha . Щоб підвищити шанси на успіх при процедурі ЕКО, майбутній матусі варто стежити не тільки за способом життя, але і за харчуванням.

Раціон повинен бути різноманітним, обов’язково містити білок, клітковину і рослинні жири. Таке меню допоможе жіночому організму впоратися з підвищеним навантаженням під час вагітності і стане запорукою здоров’я майбутнього малюка. Але, їжа повинна бути не тільки різноманітної, а й здоровою і якісної.

Харчування у фаст-фудах або зловживання ковбасами і напівфабрикатами точно не принесе користі. А то і завдасть шкоди організму. Краще віддати перевагу таким продуктам – риба. Нежирне м’ясо, овочі, зелень, фрукти, крупи, сухофрукти, горіхи.

Саме в період збору яйцеклітин жінки часто страждають від порушень травлення. В цей час краще вживати легко засвоювану їжу і не забувати про добовій нормі води (близько 1,5 л).