Виправлення прикусу в Харкові

ispravlenie-prikusa-u-vzroslykh

Приблизні дані про кількість людей, що мають ту чи іншу ступінь викривлення зубного ряду рівні 60%, більше третини з них необхідна спеціалізована ортодонтическая допомогу.

Якщо слабовираженная аномалія прикусу зазвичай не викликає функціональних або медичних проблем, то важка здатна привести до асиметрії особи, спровокувати ряд труднощів під час прийомів їжі, таких як больові відчуття в жувальних м’язах або клацання в скронево-ніжечелюстной суглобах в момент пережовування їжі. Головні болі також можуть бути одним з чинників незручностей, спровокованих неправильним прикусом. Залежно від ступеня деформації, різниці і стоматологические клиники харькова. Застосовуватися може або проста брекет-сиситема або складна конструкція вартістю в кілька тисяч доларів.

Патологія прикусу посилює наявні захворювання ясен. Розвиток карієсу, через неможливість якісної гігієни, здатне прогресувати, що може спричинити за собою перехід поверхневого карієсу в глибокий. Установка зубного протеза також може бути утруднена (якщо є ярковираженная деформація), а іноді і зовсім виключатися.

Найбільше побоювання при аномальним розташуванні зубів і неправильному прикусі викликають наслідки, що впливають на функцію скронево-нижньощелепного суглоба. Якщо інші суглоби в організмі здатні виконувати руху в двох напрямках, то скронево-нижньощелепний виконує руху в трьох напрямках. І корекція його роботи, в разі показань, є досить важким процесом.

Співвідношення положення зубного ряду при щільному змиканні щелепи називається прикусом. Знову ж правильним положенням зубів вважається становище, при якому всі зуби, за винятком центральних різців і зубів мудрості, симетрично змикаються і контактують з аналогічним зубом на протилежній щелепі. Відхилення від описаної норми свідчать про порушення, градація видів якого різна …

Матеріал, з якого виготовлені брекети, а також спосіб їх кріплення – це додаткові аспекти, які є визначальними факторами, що впливають на ціну ортодонтичного лікування брекет-системою. Так, найбільш доступним варіантом для багатьох пацієнтів є лікування за допомогою вестибулярних металевих брекетів.