Протезування зубів

1406957009_shutterstock_92523784_1300

Як правило, всі люди мріють про красиві і міцних зубах, але ось тільки похвалитися ними може далеко не кожен. Хочеться відзначити, що сучасна стоматологія пропонує дійсно унікальні послуги, що дозволяють реалізувати багато задумки та ідеї пацієнтів, тим самим втілюючи їх у реальність, а значить, не оцінити цього неможливо.

Багато пацієнтів вважають, що протезування зубів – це всього лише естетична функція, але це не так, знайте, що вона дозволяє, і розподілити грамотно, правильно жувальну навантаження між усіма зубами, чого не можна не враховувати.

До речі якщо ви шукаєте найкращу стоматологічну клініку в Києві тоді раджу вам http://healthydent.ua/ тут ви знайдете найкращих спеціалістів!

Протези в свою чергу можуть бути декількох видів, наприклад, знімними, що не знімними. Що стосується першого варіанту, то вони ідеально підходять тим людям, у яких вже зіпсувалися всі зуби, або ж, протезування обійдеться занадто дорого, вони обмежені в бюджеті.

Причому не можна не відзначити, що знімний протез є функціональним, але єдиний недолік в тому, що складає певні проблеми власнику, наприклад, потрібно постійно знімати, одягати протез, що не дуже зручно.

Але якщо вам пощастило, і ще не всі зуби втрачені, то завжди можна встановити незнімний і зручний варіант, а саме – металокераміку. В цьому випадку, коронки прийнято кріпити на імплантат, або ж, на сусідні зуби, конструкція є індивідуальною, тому її стане підбирати фахівець.