Підготовчі курси для дошкільнят

pidgotovka-do-shkoly

Групи підготовки до школи можуть існувати як і при самій школі, так і в приватних, комерційних організаціях. Як правило, курси для підготовки дитини до школи, є платними, а це приваблива можливість для людей, які мають досить умовне відношення до педагогіки і виховання дітей, трохи підзаробити. Тому, при виборі місця і програми підготовки зверніть увагу на наступні аспекти:

  • Наявність у організації правових дозвільних документів на освітню та просвітницьку діяльність.
  • Педагогічний склад, рівень освіти його членів, і професійну відповідність займаній посаді.
  • Наявність юридично затверджених програм, за якими проводиться навчання.
  • Наявність посібників і матеріалів для навчання.
  • Тривалість і рівень інтенсивності завдань (перевантажувати дітей не рекомендується)
  • Кількість дітей в групах. Віддайте перевагу групам з невеликою кількістю дітей. Так ви будете впевнені, що ваша дитина буде повністю охоплений увагою викладача, і освітнім процесом.

До речі у Львові найкращі підготовчі курси до школи пропонує “Еколенд” – це мережа приватних навчальних закладів. Вони пропонують різні варіанти підготовки до школи і ви неодмінно знайдете те що вам потрібно! Більш детальнішу інформацію ви можете отримати на їхньому сайті: http://ekoland.lviv.ua/

Готуємося до школи вдома

Основна помилка більшості батьків – пред’являти підвищені вимоги до своєї дитини. Природно, він буде помилятися, втомлюватися, не все буде виходити з першого разу. Будь-яка дитина – це унікальна, індивідуальна особистість зі своїм особливим розвитком. І роздратовані окрики і порівняння з більш здібними дітьми викличуть глухе неприйняття нав’язуваних батьком занять, а іноді можуть навіть спровокувати розвиток комплексу неповноцінності. Комплекс неповноцінності може зруйнувати у дитини віру в свої сили, переконати його у власній нікчемності і непотрібності. Наслідки цього можуть позначитися на всьому подальшому житті Вашої дитини. Ви ж йому не ворог? Як допомогти дитині розкритися і освоїти нове, допомагаючи, а не засуджуючи його? Поставте себе на його місце. Уявіть, що Ви прийшли на нову роботу, в особливості якої тямите дуже мало. І замість того, щоб цивілізовано і дружелюбно ввести Вас в курс справи, Вас почнуть критикувати і кричати на вас при черговому промаху.

Приємно? Думаємо, немає. Тим більше, справа буде посилюватися тим, що будь-який малюк для мами з татом хоче бути найкращим, хоче, щоб ним пишалися. Ваша різко висловлена ​​негативна оцінка або роздратування буде ранити його.