Тибетські трави для очищення організму

Tibetsqii`-sbor-dlia-ochishcheniia-organizma

Протягом 2 – 3 днів зробити пом’якшення організму. Це розворушить шлаки, частково їх оксиди. У наступні три дні робиться сама очисна процедура колоїдних розчинів організму. У ці три дні необхідно викликати сильне послаблення (пронос). В даному випадку стінки шлунково-кишкового тракту є тим фільтром, через який здійснюється викид. Шлаки, токсини утримуються в порожнині кишечника за рахунок сил осмосу, назад не всмоктуються і виводяться звичайним шляхом – у вигляді рідкого стільця (проносу). Втрата рідини може призвести до зневоднення організму. Щоб цього не було, необхідно заповнювати втрати.

До речі якщо ви звикли до більш традиційних методів очищення організму тоді можемо Вам сміло порадити клініку “Ладhttp://clad.com.ua яка спеціалізується в даній галузі вже багато років

Зазвичай це робиться свежевижатими соками цитрусових, розбавлених протиевой водою; три-чотири і більше літрів рідини, що виходять в день з організму, заповнюються таким же кількістю випивається суміші води з цитрусовими соками. Після того, як чистка проведена (тобто після трьох днів очищення), треба з’їсти добре розварений рис з вершковим маслом, щоб закріпити травний тракт.

Далі наведено докладний опис чистки колоїдних рідин організму протягом одного дня. Вранці натщесерце випити склянку розчину (1 ст. Ложка глауберової солі на склянку води) в теплому або холодному вигляді. Ця дія активізує «площа обміну» травного каналу на викид речовин з організму. Зовні це виражається в потужному і частому послабленні – проносі, за рахунок чого викидається до 3 – 4 і більше літрів рідини з організму. Для того щоб заповнювати вийшла з організму рідину, треба почати пити суміш цитрусових соків і протиевой води. Для кращого поглинання суміші води і соку організмом її слід перед питвом пропускати через Магнітотрон. Це позитивно впливає на якість очищення, додаючи заряд організму і всім його структурам (міцели і т. Д.) Суміш цитрусових соків і протиевой води готується наступним чином: До соку чотирьох великих або шести середніх плодів грейпфрута, двох великих або трьох середньої величини лимонів додається сік апельсина – в такій кількості, щоб загальний обсяг становив 2 л. Потім до цієї суміші соків додати 2 л протиевой води. (Тут дано середня кількість рідини для 70 – 80-кілограмового людини. У цій же пропорції її можна зробити більше або менше. Все залежить від маси людського тіла.)