Як вилікувати розтягнення зв’язок швидко

Ми вже розповідали про симптоми і класифікації розтягувань в статті про лікуванні розтягнення зв’язок гомілкостопу Сьогодні мова піде безпосередньо про першій стадії, коли зв’язка не рветься і говорити ми будемо про те, як вилікувати розтягнення зв’язок швидко.

Лікування

Насамперед, якщо травма трапилася не вдома, слід подбати про швидкої і безпечної дорозі додому. Необхідно подбати про те, що б ушкоджений суглоб нічого не здавлювало, навіть звичайну футболку з вузькими рукавами найкраще зняти. Ушкоджений суглоб треба тримати в піднесеному стані, це допоможе зменшити пухлину.

Перший день

Будинки варто накласти шину і охолоджуючий компрес. Шина не є обов’язковою, але чим спокійніше суглобу, тим швидше він одужає. Подібні травми дуже болючі, тому можна випити знеболювальне, допоможе той же анальгін і протизапальний засіб, для того що б не помилитися рекомендується зв’язатися зі своїм лікуючим лікарем, що б той порадив конкретний препарат.

Перший день краще не напружуватися і дати відпочити зв’язкам. А ось вже з другого дня можна турбувати сухожилию, зміцнюючи її нескладними фізичними вправами, що базуються на роботі суглоба невеликої амплітуди. Подібні вправи допоможуть вашому організму спрямувати всі сили на боротьбу з травмою.

Також сьогодні хотіла б вам порадити упражнения для позвоночника, які ідеально підійдуть для всіх вікових категорій з проблемами в хребті!

Другий і наступні дні

Для того що б відчути, як вилікувати розтягнення зв’язок швидше рекомендується не приймати знеболювальне на другий день, відчути всі серйозність розтягування. Зв’язки заживають трохи довше, ніж м’язи, проте вже через 4-5 днів можна буде використовувати суглоб практично неповну, звичайно він ще буде давати про себе знати, але його цілісність буде в порядку. Однак не варто знову перенапружуватися, суглоб повністю відновитися не раніше ніж через два тижні, причому він стане більш міцним, зв’язки більш сильними.

Хитрість

На останок невелика хитрість як можна прискорити одужання за допомогою народної медицини. Щоразу як на суглоб накладається пов’язка прикладайте до шкіри листя алое, вони надають прекрасну допомогу при відновленні.