Клініка ЕКО

klinika-eko

Материнство – це великий дар, про який, на жаль, деякі жінки тільки мріють. Проблеми із зачаттям дитини виникають у молодих пар все частіше. Однак опускати руки і втрачати надію на появу своєї дитини не варто.

Наука не стоїть на місці і вже сьогодні в нашій країні є можливість здійснити екстракорпоральне запліднення. В Одесі в клініці “VF-clinic” успішно проводяться ці операції і багато сімей завдяки ЕКО стали щасливими батьками. Хтось може заперечити, що ЕКО досить дороге задоволення, але зараз в клініці проходить акція учасником якої можна стати кожен. Клініка “VF-clinic” 2. червня проводить день відкритих дверей і можна зареєструватися на сторінці http://ivfclinic.com.ua/eko-i-endometrioz. Після реєстрації Ви автоматично стаєте учасником акції і автоматично берете участь у розіграші призів:

  • безкоштовне ЕКО;
  • пакет медикаментів для ЕКО;
  • 50% знижки на ЕКО.

Хочеться відзначити, що у відділенні репродуктивної медицини працюють досвідчені фахівці, які в своїй практиці використовують ефективні програми лікування сімейного безпліддя. Завдяки досвіду лікарів і сучасному обладнання на світ з’явилося дуже багато малюків. Так що не впадайте у відчай і пам’ятайте, що безпліддя – це не вирок!