Як лікувати горло у немовля, лікування червоного горла

Червоне горло малюка має наводити на думку про швидке запаленні у дитини, так як почервоніння це реакція організму на що потрапила інфекцію. Таким чином організм реагує на потрапляння бактерій, при цьому в районі горла спостерігається приплив крові, а значить і почервоніння. Насамперед виникає питання, як лікувати горло у немовля? Так як давати таблетки не хочеться, тим більше невідомі, що може прописати лікар, а рецептом народної медицини не завжди можна довіряти. Тому ми вирішили зібрати лише кращі рецепти і способи як лікувати горло у немовля.

Як лікувати горло

Спочатку про медикаментозне лікування. Існує чимало ліків, заснованих лише на травах, багато нам всім чудово відомі. У будь-якій аптеці можна купити настоянку календули, яку так само можна використовувати при лікуванні фарингіту у дорослих, і робити процедури полоскання. Для того що б прополоскати горло грудничку варто запастися завчасно невеликим шприцом, яким впорскувати воду з декількома краплями настоянки календули в горло малюкові. Краще проробляти процедуру над ванною.

При запальних процесах необхідно рясно питво. Приготуйте дитячий чай з шавлією або ромашкою, він допоможе швидше впоратися з запалитися горлом. Так само можна порадити додавати в чай чайну ложку меду, однак від цього варто утриматися, якщо у дитини проявляється алергія.

Червоне горло у немовля

Позбутися від болю в горлі

Дискомфорт від болю в горлі може сильно турбувати грудничка, так як сильна біль змушує постійно плакати в цьому випадку краще допомогти знеболити горлечко малюкові. Для цього вистачить половинки пігулки парацетамолу (краще розрахувати щодо ваги дитини) і дати з питвом, через 15 хвилин біль повинна прітхнуть.

Крім цього можна приготувати відвар для полоскання самостійно. Для цього достатньо залити чайну ложку сухої трави шавлії окропом і дати настоятися. Після ретельно процідити. Важливо що б вода була теплою під час полоскання, але ні в якому разі не гарячою.

Якщо вчасно зреагувати на почервоніння горла у немовля, негайно прополоскати його, можна уникнути довго запального процесу і використання медичних препаратів, які так не до речі в такому віці.