Підтяжка обличчя хірургічним шляхом

s

Ніхто не хоче старіти, тому люди, що стежать за своєю зовнішністю, пристосувалися підтримувати молодість як можна довгий час.

З появою бажаною і довгоочікуваною панацеї від старості, тобто пластичної хірургії, робити це стало набагато простіше, тим більше що вона з роками лише вдосконалюється. З винаходом безлічі методик корекція зовнішніх даних не є вже рідкісним явищем. Сучасні хірурги – справжні ювеліри, оскільки їм доводиться трепетно ​​і наполегливо працювати з ніжною шкірою людини. Вони справжні скульптори, щодня створюють неймовірну красу. Великим попитом нині користується підтяжка обличчя хірургічним шляхом.

До речі стосовно даної процедури ви можете знайти багато корисної інформації тут в найкращих спеціалістів в даній галузі!

Пластична операція, за допомогою якої усуваються помітні прояви старіння, називається підтяжкою особи. Основні ознаки старіння: обвисання шкіри, зморшки, жирові відкладення під шкірою і складки. Підтяжка обличчя хірургічним шляхом полягає у видаленні зайвих фрагментів шкіри і, в деяких випадках, частини м’язової тканини. Після видалення небажаних тканин залишилася шкіра натягується, деякі ділянки згладжуються. Серед переваг підтяжки обличчя хірургічним шляхом можна виділити те, що особа повертає первісний вигляд, зберігши при цьому природні контури. Зважившись на підтяжку обличчя можна помолодіти на десяток років. Хірурги визначають такі ознаки старіння, як обвисання, втрата еластичності, зморшки, порушення пігментації шкіри, втрата обсягу. Підтяжка є відмінним засобом для того, щоб повернути особі молодий вид. Це оперативне втручання слід проводити у віці 35-55 років, тому що саме в цьому віці шкіра ще не втратила здатність регенеруватися.

Підтяжка обличчя буває верхня, середня і нижня.

  • Верхня охоплює зону чола, зачіпаючи при цьому лінію росту волосся і брови.
  • Середня проводиться в області щік і рота.
  • Нижня проводиться в зоні нижньої щелепи, підборіддя і шиї.

За глибиною порушених тканин буває підшкірний ліфтинг і SMAS. Підшкірний ліфтинг зачіпає жирову клітковину і лицьові м’язи, за допомогою яких можна повернути особі молодість. А SMAS працює зі шкірою і м’язами, завдяки цьому можливо отримати чудові результати, які будуть перевершувати роботу підшкірного ліфтингу.