Чи можливо покращити слух?

shutterstock_656592742

Кожен з нас може зіткнутися з погіршенням слуху через вікових змін, захворювань ЛОР-органів, а також їх травмування. Така патологія привносить в наше життя значний дискомфорт. Чи існують способи і методики, що дозволяють максимально відновити і повернути слух? Як лікувати глухоту?

Чи можливо покращити слух?

Зниження слуху називається приглухуватістю. Вона може бути легкою, ледь помітною для хворої людини, а може мати і важкі форми, коли людина не чує повністю одним з органів слуху або відчуває труднощі при розмові. У будь-якому випадку, туговухість слід лікувати.

Припустити результат захворювання, а також визначити, чи можна відновити слух за допомогою сучасних методик лікування у страждає приглухуватістю пацієнта, здатний тільки фахівець на основі ретельного діагностичного дослідження.

До речі можемо порадити хороший спеціалістів в даній галузі за посиланням: http://www.kind.kiev.ua/ тут ви знайдете все що потрібно для вирішення даної проблеми!

Відновлення слуху та ефективність вжитих заходів буде залежати від типу приглухуватості, стадії розвитку захворювання і обраного методу терапії.

  • Своєчасно розпочате лікування приносить позитивну динаміку в 70-90% випадків оборотні зниження слуху;
  • в запущених випадках, а також при хронічному типі приглухуватості, терапія здатна допомогти тільки 15-30% пацієнтів;
  • туговухість, до якої привели вікові зміни в будові органів слуху, практично не піддається консервативному лікуванню;
  • незворотні форми приглухуватості неможливо вилікувати – їх можна лише зупинити;
  • якщо консервативне лікування глухоти не допомагає пацієнтові, повернути слух можна за допомогою оперативної імплантації або носіння слухового апарату.