Що потрібно знати про інгаляції?

1364143327_inhalation

Найкращим способом позбавлення від застуди завжди була інгаляція. Лікувальна інгаляція – це процес вдихання парів відварів трави і коріння, лікарських засобів.

Світова медицина вважає Небулайзерная лікування ефективним і безпечним методом. Процес лікування небулайзером полягає в розпиленні лікарського засобу до стану пара і транспортуванні його безпосередньо на запалену дихальний орган. При цьому методі ліки мине органи травлення і нирки, потрапляючи прямо на ділянку запалення.

Інгаляція застосовується в лікуванні хвороб органів дихання: бронхіт, ГРВІ, астма і інші.

«Проникнення аерозолю препарату в дихальні шляхи хворого прямо пов’язано з розмірами частинок пара. Деякі небулайзери здатні перетворити рідину в дуже дрібні краплі (до п’яти мікрон). Завдяки цьому ліки проникає навіть нижні відділи легень, досягаючи бронхіол і альвеол. »

Тривалість однієї інгаляції становить до 10 хвилин. Деякі інгалятори мають вбудований таймер і автоматично відключаються при закінченні процедури. Якщо у вашій родині є діти, то для вас важливим параметром інгалятора буде можливість регулювання швидкості подачі аерозолю. Для дітей швидкість подачі повинна бути нижче, ніж для дорослих.

До речі якщо ви шукаєте якісний інгалятор для дому то ви зможете його знайти тут по самих доступних цінах!

Раніше використання інгаляторів було можливо тільки в лікувальному закладі. Зараз будь-хто може поправити здоров’я побутовим небулайзером не виходячи з дому. На ринку представлений великий вибір інгаляторів. Розвиток технологій зробило їх доступними в кожній родині.

Компресорного та ультразвуковий інгалятор. В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Ультразвукові інгалятори

Впливають на розчин ультразвукової вібрацією, перетворюючи її в пару. Перевага такого підходу – найменший розмір крапельок в 2-3 мікрона, що допомагає досягати вдихуваному ліків дрібних бронхів. Ще одна перевага – безшумність роботи. Недолік ультразвукових небулайзерів – неможливість застосування деяких ліків.

Компресорні інгалятори

Працюють шумно, але їх перевагою є універсальність. Можна використовувати будь-які ліки. Компресор створює сильний повітряний потік, вступаючи в чашу розпилення він контактує з ліками і утворюється аерозоль з параметрами до 5 мікрон. Цей розмір є оптимальним для потрапляння ліки в легені.