Все про що потрібно знати про масаж

83

Класичний масаж проводиться з використанням чотирьох основних прийомів – погладжування, розтирання, розминання та вібрації. Процедуру класичного масажу прийнято додавати до основного курсу лікування. Такий масаж добре розслабляє напружені м’язи, готує організм до лікувальної фізкультури. Він допомагає лікувати багато складні захворювання і, крім того, служить основним методом для усунення порушень в роботі опорно-рухового апарату.

На замітку справжнім чоловікам, можемо вам порадити один из киевских салонов який спеціалізується на еротичному масажі.

Класичний масаж допомагає успішно усувати болю, набряки, спайки, прискорює процес відновлення травмованих тканин, нормалізує статеву функцію. Крім основних прийомів, в класичному масажі використовуються наступні подпріеми:

- вижимання;
- поштовхи;
- активні і пасивні руху;
- руху з опором;
- ударні прийоми (постукування);
- струшування.

Всі прийоми і подпріеми класичного масажу розрізняються не тільки по техніці проведення, а й по фізіологічному впливом на тіло людини. Для впливу на шкіру застосовуються всі ударні прийоми (постукування, биття і т. Д.), А також погладжування, розтирання. При масажі м’язів поряд з ударними прийомами прийнято використовувати вичавлювання, розминка, валяння, поштовхи, струшування. Масаж суглобів, сухожиль, зв’язок проводиться за допомогою прийомів руху і розтирання.

Назви масажних прийомів вже дозволяють в деякій мірі зрозуміти техніку їх виконання, але, щоб домогтися найкращого результату від сеансів, необхідно точно знати, як і в якій послідовності виконується той чи інший прийом.