Принцип роботи фетального доплера

articles.1522691525.1.b

Фетальний доплер є сучасним медичним пристроєм, розробленим для експлуатації в гінекології і акушерстві. Прилад призначений лише, щоб проводити прослуховування серцебиття плоду.

Слід розібратися з цим більш докладно, дізнавшись принцип роботи фатального доплера, а після цього на сайті https://heaco.ua/ можна підібрати медичне обладнання.

Принцип роботи фетального кардіомонітор плода заснований на функціонуванні за типом доплера. Датчик виробляє випромінювання ультразвукової хвилі, а після цього починає приймати допплерівський частотний сигнал, який відбивається від серця маленької дитини (плода).

Апарат робить аналіз прийнятого сигналу, відображає ритм серця, рух ембріонів. Використовуючи даний прилад, можна визначити за звуком роботу серця зародка. Рекомендується купити даний прилад на сайті Heaco.

Варто розглянути більш детально роботу фетального доплера і його переваги. Торкаючись останнього, потрібно відзначити, що жінки, які вдаються за допомогою даних приладів, є більш спокійними і вони менш схильні до впливу стресу або хвилювань з приводу того, чи здоровий їхня дитина. Визначити самим, як функціонує серце дитини можливо в комфортному домашньому умови у вагітних, починаючи з восьмої – дванадцятого тижня.

Компактні розміри і зручність використання даного апарату може допомогти людині, батькові чи матері дитини вручну відстежити діяльність серця на ранніх тижнях життя плода. Можливо зареєструвати поштовхи дитини – ознаки життєдіяльності плода. Це дозволяє жінці або прийняти певні заходи, якщо є проблеми, або заспокоїтися, зрозумівши, що все нормально. Це дуже важливо, особливо, коли мати дитини проявляє сильне занепокоєння

через минулих складних вагітностей або викидня. Встановлено, що жінки, які використовують на дому фетальний доплер, набагато менше хвилюються, що добре впливає на вагітність в цілому і, в майбутньому, на дитину.

Пристосування призначається для застосування в пологовому будинку, жіночої консультації, клініці чи лікарні профілю, а ще для самостійного використання.