Міфи і правда про геморої

gemorroj

Геморой – хвороба Делікатна. Вголос про неї НЕ Прийнято каже, а вісь додумуваті – даже дуже. Захворювання давно обросло масою міфів.

МІФ 1: ГЕМОРРОЙ МОЖНА НЕ ЛІКУВАТІ, ВІН З годиною пройшовши САМ.
Геморой – хронічне захворювання, Пожалуйста не пройшовши самостійно. З’явилися в прямій кішці або вокруг ануса Вузли и шишки є розшірені судину гемороїдальні сплетення. Стінка їх розтягнута и Вже НЕ может вернуться до нормальних Розмірів. Тому захворювання требует обов’язкового лікування.

До речі можемо порадити послуги Хелпо-Хемор які спеціалізуються в даному питанні, більш детальну інформацію ви можете отримати вних на сайті: helpo-hemor.com.ua

МІФ 2: Можна купити СВІЧИ В АПТЕКЕ І ВІЛІКУВАТІСЯ БЕЗ лікаря.
Геморой буває зовнішнім и внутрішнім, захворювання протікає в кілька стадій. Для шкірного виду и стадії нужно своя тактика лікування. Точно візначіті характер перебігу геморою может только проктолог во время ОГЛЯД, самому пацієнту Це не під силу. Тому, самостійно прізначаючі Собі ліки и застосовуючі народні засоби, вині только не допоможете Собі, а й можете погіршіті стан.

МІФ 3: При геморої НАЙЧАСТІШЕ НАЗНАЧАЮТ ОПЕРАЦІЮ.
При своєчасному зверненні до лікаря можна позбавітіся від геморою и без операции. Сучасні методики дозволяють лікуваті більшість віпадків амбулаторно.  Все це малоінвазивні методики, Які не потребують госпіталізації и дозволяють Швидко вернуться до звичних способу життя.