Чи можна вилікувати гепатит С?

Отже, виліковний чи гепатит С? Якщо не виконувати своєчасне лікування, то утворюється фіброз. Він характеризується тим, що всі здорові тканини, присутні в печінці, поступово замінюються іншим видом тканини. Нова тканина досить щільна і не дає печінки виконувати свої функції, що призводить до смерті людини.

При виявленні даного захворювання, необхідно забезпечити грамотне лікування. Виконати це зможе висококваліфікований лікар. Причому успішність лікування буде залежати від багатьох факторів. Серед них варто відзначити вік пацієнта, тривалість розвитку вірусу, його генотип, а також наскільки пошкоджена печінка.

Серед індивідуальних чинників, що впливають на ефективність лікування, фахівці відзначають метаболічний синдром і схильність до надмірної ваги. Дані фактори можуть наполовину знизити ефект від лікування. Але від цих захворювань можна позбутися за допомогою ендокринолога.

До речі можемо вам порадити хороший препарат на странице який сприяє лікуванню гепатиту С

Способи лікування гепатиту С
Сучасна медицина має у своєму розпорядженні ефективними засобами, що дозволяють успішно боротися з вірусом гепатиту С і запобігати супутні захворювання. Дані препарати призначені для боротьби з вірусом, який негативно впливає на печінку і призводить до розвитку цирозу або раку.

У цих препаратів є і недоліки. Вони не завжди гарантують позитивний результат в процесі лікування. До того ж, є і багато побічних ефектів, які негативно позначаються на пацієнтах під час лікування.

На сьогоднішній день з’явилися і більш ефективні ліки cофосбувір, даклатасвір, ледіпасвір, велпатасвір. Вони мають прямий вплив на віруси і характеризуються відсутністю побічних ефектів. Поки що широко такі препарати не застосовуються, так як їх вартість дуже висока. Але в найближчому майбутньому подібні ліки будуть використовуватися повсюдно, що забезпечить в лікуванні пацієнтів з гепатитом С гарантований результат.