Рекультивація, утилізація, знешкодження земель і ґрунтів

rekultivaciya

Технологія рекультивації земель та ґрунтів заснована на інтродукції штамів углеводородокисляющих мікроорганізмів і стимуляції процесів біогеохімічного розкладання нафти і нафтопродуктів.

Високу ефективність роботи нафтоокислюючих мікрофлори забезпечує сукупність заходів, спрямованих на підтримку її життєдіяльності.

Рекультивація (знешкодження, утилізація) землі і грунту може бути застосована для ліквідації нафтових забруднень на будь-яких типах грунтів, в тому числі і на болотних, обводнених об’єктах. До речі по даній темі також хотів би вам порадити почитати корисну статтю тут www.xn--80ajgpcpbhkds4a4g.xn--p1ai/articles/sohranenie-pochvy-osnovnye-prichiny-degradatsii-i-metody-rekultivatsii-zemel/

Сфера використання:

  • аварійні розливи нафти на магістральних нафтопроводах;
  • аварійні розливи нафти на внутріпромислових нафтопроводах;
  • аварійні розливи нафти і нафтопродуктів на території підприємств;
  • технологічні розливи нафти

Технологічне обслуговування включає в себе:

Виробництво і постачання культури мікроорганізмів-деструкторів нафти.
Технологічний супровід: визначення ступеня і характеру забруднення; розробка індивідуального плану заходів для кожного окремого об’єкта; внесення культури мікроорганізмів-деструкторів нафти; відстеження і коригування технологічного процесу до моменту здачі об’єктів; підготовка документів до здачі об’єктів; представлення інтересів Замовника під час приймання-здачі об’єкта.

Переваги:

  • Екологічно чистий спосіб. Чи не завдає додаткової шкоди навколишньому середовищу.
  • Контроль за виконанням робіт з боку кваліфікованих технологів.
  • При невисоких витратах досягається максимальна ефективність.
  • Дана технологія дозволяє досягти значного зниження кількості вуглеводнів нафти за короткий проміжок часу.

Вартість продукції і послуг розраховується виходячи з планованих витрат: навчання застосуванню біопрепарату, кількість співробітників та техніки, витрат на поставку і ін.